Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłka ręczna: Zmiana na ławce trenerskiej Azotów Puławy?

Utworzony przez wislak, 2 stycznia 2010 r. o 14:51
No tak dajcie znow Kowala,namiesza w zespole,wszystko rozpieprzy i znow sie poda do dymisji.Paranoja,ten sam trener po raz trzeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teeee prezes ty se chyba żartujesz, Kowalczyk ?? a na ch*** on w Puławach znów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaszkoland po raz kolejny, no tak było zbyt dobrze, trzeba drużynie Kata, żeby tak koło 8-9 miejsca po sezonie była. Żenada Panie PREZESIE. Pan Motyczyński to wspaniały człowiek i trener, ale z Panem widocznie się nie dogaduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie takiego trenera jak Pan Marek klub w Pulawach jeszcze nie mial, trzeba chyba zmienic Prezesa bo bredzi i nie ma pojecia o zarzadzaniu klubem oraz prowadzeniu zespolu na takim poziomie w lidze!!!! Witaszek musi odejsc!!!!!!!!!!Cala Polska sie Smieje! Sponsor powinien zainteresowac sie zmianami terenerow jakie byly w przeszlosci i zachowaniami Prezesa! to jakas paranoja!Witaszek musi odejsc!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
endo kendo napisał:
zgadzam sie takiego trenera jak Pan Marek klub w Pulawach jeszcze nie mial, trzeba chyba zmienic Prezesa bo bredzi i nie ma pojecia o zarzadzaniu klubem oraz prowadzeniu zespolu na takim poziomie w lidze!!!! Witaszek musi odejsc!!!!!!!!!!Cala Polska sie Smieje! Sponsor powinien zainteresowac sie zmianami terenerow jakie byly w przeszlosci i zachowaniami Prezesa! to jakas paranoja!Witaszek musi odejsc!!!!!
Witaszek to ma dożywocie w tym klubie przecież on sam się wybiera na nastepne dekady. To nie napasiona świnia, swojego czasu słyszałem że zarabiał nawet na wynajmowaniu mieszkań dla zawodników. I on dobrze o tym wie. Won czarnuchu juz z tego klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
endo ma racje! kurde jakas paranoja chyba kto za to wszystko odpowiada i dopuszcza do tak kuriozalnych ruchow i decyzji! ludzie obudzicie sie! czas aby Witaszek przestal mieszac! on sie chyba kompletnie minal z powolaniem, a tradycje to niech pielegnuje gdzie indziej na wlasnym poletku, a nie jak teraz szasta pieniedzmi sponsorow! niech sam sie usunie lepiej - to wkoncu pilka reczna w Pulawach odrodzi sie na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Witaszek to ma dożywocie w tym klubie przecież on sam się wybiera na nastepne dekady. To nie napasiona świnia, swojego czasu słyszałem że zarabiał nawet na wynajmowaniu mieszkań dla zawodników. I on dobrze o tym wie. Won czarnuchu juz z tego klubu
i czas z tym skonczyc drodzy przyjaciele Poznajemy prawdziwego Prezeska ale to tylko dobrze dla klubu i zespolu chyba teraz Pan Witaszek przegial naprawde! he dobre! i bardzo dobrze wkoncu mu sie dostanie na dobre o mieszkaniach nie slyszalem ale ciekawa sprawa ha ha dobre ciekawe czy sa inne rarytasy tego typu, to lubimy! Witaszek moze na lamach dziennika bedzie sie jakos bronil nie pozostaje mu nic innego w tej burzy ktora sam rozpetal Czarny Czlowiek chyba by mial swoja godnosc i sportowy fair play a tu mamy do czynienia z czystym wyrachowaniem i prymitywem w najgorszym wydaniu! ale dobrze ze wkoncu to wyszlo na jaw, bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim potencjałem jak ma Wisła w tym roku to nie problemem było zdobycie 18 pkt.Wydaje się,że zwolnienia trenera Motyczyńskiego trzeba było się spodziewać od dawna, ale czy zamiana na Kowalczyka jest potrzebna? Nie jestem przekonany akurat do tego ruchu kadrowego. ale niektórymi gwiazdorami z Wisły należałoby wstrząsnąć to pewne,gdyż przegrane z Chrobrym i Powenem to wstyd!Poza tym co można nazwać sukcesem w tym sezonie Wisły?- wg mnie wygranie wyłącznie meczu z Płockiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owet napisał:
Z takim potencjałem jak ma Wisła w tym roku to nie problemem było zdobycie 18 pkt.Wydaje się,że zwolnienia trenera Motyczyńskiego trzeba było się spodziewać od dawna, ale czy zamiana na Kowalczyka jest potrzebna? Nie jestem przekonany akurat do tego ruchu kadrowego. ale niektórymi gwiazdorami z Wisły należałoby wstrząsnąć to pewne,gdyż przegrane z Chrobrym i Powenem to wstyd!Poza tym co można nazwać sukcesem w tym sezonie Wisły?- wg mnie wygranie wyłącznie meczu z Płockiem.
czy Ty mowisz powaznie? czy Wisla jest jedyna druzyna w tabeli? czy to 18 punktow to Azoty zdobyly tylko dzieki wygranej z Wisla?czy jakos inaczej rozumiesz te lige? porzadki proponuje na innym poziomie i uczestnicy forum juz to dobrze nakreslili!!!!! A to ze nie wypalilo z Chrobrym i Powenem to nie wstyd wstydzic to sie moze Witaszek bo kompromituje pulawska Pilke Reczna chlopaki dali z siebie wszystko i my kibicie dopingujemy ich w staraniach o kolejne wygrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj chlopaki z druzyn Pulaw to Wam sie prezent noworoczny zrobil Witaszek Witaszek nowym tenerem! czy to prima aprilis czy co? dzieki temu rywale beda spokojniesi to pewne Witaszek od juniorow poprowadzi seniorow, niech sam strzeli chociaz raz do bramki z przeskoku! he he niezle numery! ciekawe co nowego wymysli! moze jakas nowa forme pilke recznej he he Kowal juz chyba nie gdzie pracowac bo w Wisle sie spalil , w Pulaw tez go nie chcieli a teraz znowu wraca chlopaki slyszalam o cieslikowskim! jeszcze lepiej! moze Lepper albo Benhaker niech zacznie trenowac wedlug dyktanda Prezesa Witaszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze robi Prezes zmieniając trenera, sponsorzy żądają wyników z p. Markiem osiagnelismy max , teraz będziemy walczyc o miejsce w lidze wiem cos o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płomienny napisał:
Bardzo dobrze robi Prezes zmieniając trenera, sponsorzy żądają wyników z p. Markiem osiagnelismy max , teraz będziemy walczyc o miejsce w lidze wiem cos o tym.
będziemy walczyc o miejsce w lidze ale chyba nie to na podium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
będziemy walczyc o miejsce w lidze ale chyba nie to na podium
Ty Plomienny, lepiej sie nazwij Goracy Lizus Prezesa i lepiej zmierz objetosc swoich zwojow mozgowych i poziom browaru we krwi balwanie max to mozna ocenic po koncu ligii teraz licza sie fakty i tyle gamoniu jak tak mowisz to malo wiesz i tyle wiec lepiej sie nie wypowiadaj aaaa Sponsorzy to beda chyba jeszcze bardziej zainteresowani jak wydaje sie ich pieniadze i do jakich przekretow dochodzi w klubie po aferach fubolowych moze czas na porzadki w klubie pilki recznej Azoty Pulawy! nic sie nie mowi o wczesniejszych trenerach, i okolicznosciach w jakich odchodzili, kibice bacznie to sledza i opinia publiczna chce wiedziec dlaczego tak czesto wymieniano szkoleniowcow!ale teraz zacznie sie mowic! cala prawda wyjdzie na jaw! niech sie w koncu wezma za d*** Prezesowi Witaszkowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakas paranoja! Witaszek traktuje ten klub jak zabawke a sam jest jak rozkapryszone dziecko! ktos powinien sie w koncu a to wziasc...brak mi slow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to już było przegięcie. Nie wiem kto się pode mnie podszywa. "Płomienny" to mój nick z forum kibiców Wisły Puławy! Wszyscy wiedzą kim jestem. Nie mam pojęcia kto walnął ten komentarz powyżej - z całą pewnością to nie byłem ja! Rezygnacja z Trenera Motyczyńskiego to karygodny błąd, którego PREZES powinien pożałować. Co prawda, jak już ktoś napisał - ma dożywocie w tym klubie, ale może wreszcie ktoś go wywiezie na taczce z tej hali sportowej! Paranoja! Pozbył się Dropka, zatrudnił Motyczyńskiego, a teraz co? Gdyby Dropek został w Puławach, pewnie znowu przejąłby pałeczkę.. Ale, że facet jest mądry i uciekł od tego shitu jak najdalej - został tylko Pan Prezes. Już współczuję chłopakom i czekam tylko na rezultaty. - Płomienny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1234 napisał:
A to ze nie wypalilo z Chrobrym i Powenem to nie wstyd wstydzic to sie moze Witaszek bo kompromituje pulawska Pilke Reczna chlopaki dali z siebie wszystko i my kibicie dopingujemy ich w staraniach o kolejne wygrane
jak nie byłeś na meczu z Powenem, to nie mów nic. Chłopaki nie dali z siebie NIC, dopiero w drugiej połowie zaczęli grać, ale było już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy-Płomienny napisał:
O to już było przegięcie. Nie wiem kto się pode mnie podszywa. "Płomienny" to mój nick z forum kibiców Wisły Puławy! Wszyscy wiedzą kim jestem. Nie mam pojęcia kto walnął ten komentarz powyżej - z całą pewnością to nie byłem ja! Rezygnacja z Trenera Motyczyńskiego to karygodny błąd, którego PREZES powinien pożałować. Co prawda, jak już ktoś napisał - ma dożywocie w tym klubie, ale może wreszcie ktoś go wywiezie na taczce z tej hali sportowej! Paranoja! Pozbył się Dropka, zatrudnił Motyczyńskiego, a teraz co? Gdyby Dropek został w Puławach, pewnie znowu przejąłby pałeczkę.. Ale, że facet jest mądry i uciekł od tego shitu jak najdalej - został tylko Pan Prezes. Już współczuję chłopakom i czekam tylko na rezultaty. - Płomienny
Prezes to na pewno żałuje że nie jeździsz u niego na szmacie , nie jestes na forum więc nie pusz się tak bo jesteś żałosny w tym tłumaczeniu , jeden Płomienny na świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...