Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska – Białoruś 34:29. Efektowna wygrana na koniec turnieju 450-lecia Unii Lubelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2019 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Ja zraziłem się do ręcznej przez tych fanatyków za bramka! Dlatego moja żona i dzieci już nie chodzimy na mecze! Najgorsze to Ci szczerbaci z megafonem trochę przy tuszy!! Oni są tragiczni! Maja swoje jakieś głupie upodobania które mi się wogole nie podobają! Nie chce by w nowoczesnej Polsce moje dzieci tak się wychowywały patrząc na tych dzbuków! Patrząc na nich twierdze ze są to chłopcy którzy całe życie jadą na ręcznych prZy niemieckim kinie rozrywkowym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan przecież chodzić na mecze sam, bez żony i bez dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zraziłem się do ręcznej przez tych fanatyków za bramka! Dlatego moja żona i dzieci już nie chodzimy na mecze! Najgorsze to Ci szczerbaci  z megafonem trochę przy tuszy!! Oni są tragiczni! Maja swoje jakieś głupie upodobania które mi się wogole nie podobają! Nie chce by w nowoczesnej Polsce moje dzieci tak się wychowywały patrząc na tych dzbuków! Patrząc na nich twierdze ze są to chłopcy którzy całe życie jadą na ręcznych prZy niemieckim kinie rozrywkowym!!!
  Nowoczesna Polska to pewnie ten długowłosy alimenciarz co zbierał na demokracje, a potem się okazało że te pieniądze sobie przygarną. Nie wiem jakie upodobania mają chłopaki z 10, ale dzieci na mecze chodzi bardzo dużo i krzywda im sie nie dzieje, a jak nie to można pójść na golf, żeglarstwo albo szachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frekwencja była jaka była, bo jakiś mózg w pzpr wymyślił sobie bilety po 30 pln na turniej towarzyski z ekipami z trzeciej europejskiej ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zraziłem się do ręcznej przez tych fanatyków za bramka! Dlatego moja żona i dzieci już nie chodzimy na mecze! Najgorsze to Ci szczerbaci  z megafonem trochę przy tuszy!! Oni są tragiczni! Maja swoje jakieś głupie upodobania które mi się wogole nie podobają! Nie chce by w nowoczesnej Polsce moje dzieci tak się wychowywały patrząc na tych dzbuków! Patrząc na nich twierdze ze są to chłopcy którzy całe życie jadą na ręcznych prZy niemieckim kinie rozrywkowym!!!
 Pewnie wiesz co mówisz o jeździe na ręcznym przy niemieckim kinie rozrywkowym, musisz się dobrze na tym znać. Podpowiem, bo może za ciasny masz umysł, żeby to ogarnąć. Zawsze możesz usiąść po drugiej stronie hali. I nie pij tyle, to nie będzie się tobie "ten przy megafonie trochę przy tuszy" dwoił czy nawet troił. Jak wytrzeźwiejesz i zobaczysz jednego zamiast kilku, to może ponownie ręczną polubisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...