Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska - Hiszpania 22:33, "Orły Wenty" nie polecą do Londynu

Utworzony przez Adamek, 9 kwietnia 2012 r. o 10:07
Tak to jest jak wenta kadre prowadzic to kasy malo i klub prowadzi.kara a bielecki nima oka haha.MANCHESTER UNITED MISTRZ MISTRZ.matoł z lublina wy nieawansujecie bo sie niemyjecie.W ŁECZNEJ TYKO BOGDANKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Tak to jest jak wenta kadre prowadzic to kasy malo i klub prowadzi.kara a bielecki nima oka haha.MANCHESTER UNITED MISTRZ MISTRZ.matoł z lublina wy nieawansujecie bo sie niemyjecie.W ŁECZNEJ TYKO BOGDANKA
Weź Ty się człowieku opanuj,nie rozumiem prawie żadnego słowa z tego bojkotu... wypadałoby czasem może zajrzeć do słownika? I nie śmiej się z czyjejś krzywdy, bo sam nie wiesz jak się Twoje życie potoczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te brak slow milcz prostytuko nadajesz sie tyko do ruhania w dupke.a tak poza tym tyko kretyn prowadzi 2 bramkami i w 3 sek traci awansa hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedym slowem to nazwac? " porazka!!!!!!!! i to bez cudzyslowa , brawo ze z serbia wygrac nie umiecie z alegira jakas jednym pkt ahahahah zal mi was, liczylem na was a daliscie " dupy " nie jestescie juz moja druzyna marzen , jestescie zalosni pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te brak slow milcz prostytuko nadajesz sie tyko do ruhania w dupke.a tak poza tym tyko kretyn prowadzi 2 bramkami i w 3sek traci awansa hahaha
nie będę dalej prowadzić takiej bezsensownej konwersacji i zniżać się do twojego poziomu,przykro mi bo widze jaką masz wielką chęć obrażania ludzi,którzy zwracają ci uwagę...pozdrawiam i miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...