Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPR się rozpadnie? Strajk zawodniczek!

Utworzony przez ahuj, 28 października 2010 r. o 13:08
Popieram wszystkich, którzy są za tym aby sokończyć z dziwnym finansowaniem i dofinansowaniem spr. Może faktycznie ktoś przeczyta to forum i wyciagnie wnioski i pójdzie po rozum do głowy! Co to za promocja miasta. Malutka Magda Welc spod Lublina, która wystartowała w mam talent więcej porzytku przyniosła regionowi niż spr z 300 kibicami. Nie ma pieniedzy nikt nie każe im grać w najwyższej klasie. Trzeba zacząć szkolić dzieci, mieć swoich wychowanków odsprzedawać innym klubom i wtedy będą środki finansowe! Najłatwiej wyciągać wiecznie łapę po cudze do miasta bo tak łatwiej! Co zawodniczki zrobiły innego dla dzieci ze szkół? Czy za otrzymane stypendia, dotacje zupełnie z przyjemności któraś pokazała się w jakiejś szkole na lekcji z dzieciakami? Czy poprowadziła jakąś ciekawą lekcje WF aby zaszczepić w dzieciach i ich rodzicach miłość i pasję do sportu? Żenujący ten klub co nawet dzieci nie szkoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jeden fakt. Piłkarki zarabiają miesięcznie sporo pieniędzy. Więc, może nie przepiły wszystkich pieniędzy. Ile one miesięcznie wydają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może MOSIR, którego nikt praktycznie nie rozlicza i sprawdza dołożył by się do SPR a przecież z biletów z meczów Naszych dziewczyn zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Czy któraś zawodniczka SPR (piszemy z dużej litery dziewczyny i chłopcy !!!) zrobiła coś dla dzieci ze szkół??? JASNE!!! Przykład: Alina Wojtas wystąpiła niedawno w charytatywnym meczu siatkówki, z którego dochód został przeznaczony na cele charytatywne (odsyłam do youtube). 2. Szczerze mówiąc nie słyszałem, aby za sprawą Magdy Welc napłynęli do regionu jacyś sponsorzy :D:D 3. Na mecze ligowe SPRu przychodzi między 1000-2000 osób 4. Kilka zawodniczek SPRu jest reprezentankami kraju w piłce ręcznej, co jest jakąś formą promocji 5. Trzeba liczyć po raz kolejny na pieniądze z miasta,ale może w końcu uda się zbudować silną markę pod nazwą SPR Lublin i pojawi się jakiś bogaty sponsor, jak w Kielcach 6. Jak mi wiadomo to zawodniczki, które już zakończyły karierę prowadzą kilka grup młodzieżowych, których zawodniczki są powoływane do kadr młodzieżowych 7. Szkoda, że większośc z Was nic nie wie o Klubie, a przesądzają o jego przyszłości. Jedyne z czym mogę się zgodzić to krytyka prezesa. Wg. mnie jest zwyczajnie kiepskim menadzerem. Tak samo było, kiedy sytuacja finansowa w klubie była zadowalająca 8. Do zobaczenia mam nadzieję już na meczu z Chorzowem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
A może MOSIR, którego nikt praktycznie nie rozlicza i sprawdza dołożył by się do SPR a przecież z biletów z meczów Naszych dziewczyn zarabia.
Na biletach to zarabia klub kolego a poza tym należałoby chyba powiedzieć zarabiał, bo w tej chwili przychodzi na mecze ze 100 osób z czego połowa za darmo. A co do Mosiru - to chyba dokłada bo klub trenuje i gra na Globusie za darmo. Gdybyś ty chciał sobie tak 2x miesięcznie wynająć halę na mecz to już oni by cię odpowiednio podliczyli. Moi znajomi grali kiedyś na Gobusie za kasę w nogę i kosztowało to coś koło 200zł za godz. Przelicz sobie ile to daje miesięcznie dla klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiu napisał:
1. Czy któraś zawodniczka SPR (piszemy z dużej litery dziewczyny i chłopcy !!!) zrobiła coś dla dzieci ze szkół??? JASNE!!! Przykład: Alina Wojtas wystąpiła niedawno w charytatywnym meczu siatkówki, z którego dochód został przeznaczony na cele charytatywne (odsyłam do youtube). 2. Szczerze mówiąc nie słyszałem, aby za sprawą Magdy Welc napłynęli do regionu jacyś sponsorzy :D:D 3. Na mecze ligowe SPRu przychodzi między 1000-2000 osób 4. Kilka zawodniczek SPRu jest reprezentankami kraju w piłce ręcznej, co jest jakąś formą promocji 5. Trzeba liczyć po raz kolejny na pieniądze z miasta,ale może w końcu uda się zbudować silną markę pod nazwą SPR Lublin i pojawi się jakiś bogaty sponsor, jak w Kielcach 6. Jak mi wiadomo to zawodniczki, które już zakończyły karierę prowadzą kilka grup młodzieżowych, których zawodniczki są powoływane do kadr młodzieżowych 7. Szkoda, że większośc z Was nic nie wie o Klubie, a przesądzają o jego przyszłości. Jedyne z czym mogę się zgodzić to krytyka prezesa. Wg. mnie jest zwyczajnie kiepskim menadzerem. Tak samo było, kiedy sytuacja finansowa w klubie była zadowalająca 8. Do zobaczenia mam nadzieję już na meczu z Chorzowem
Kochany w twojej wypowiedzi jest parę nieścisłości i kilka rzeczy, z którymi nie mogę się zgodzić: ad3. 1000-2000 osób? Kiedy ty ostatnio byłeś na meczu? Pomyliłeś się o jedno zero ad4. Zgadza się, ale pomimo, że jako kibice kochamy SPR to nie ulega wątpliwości, że piłka ręczna kobiet to dyscyplina niszowa-nie mieści się nawet w pierwszej 10, więc promocja to słaba Ad6. no i co z tego? ad7. A ja się nie zgadzam. Wilczek co by o nim nie mówić jest ojcem sukcesów dziewczyn z kilku ostatnich lat. Bez niego tych sukcesów by nie było. Kiepski menadżer? A skąd on ma wziąć sponsorów? Lokalnie ich po prostu nie ma! A na duże firmy krajowe ta dyscyplina jest za słaba. Reasumując - albo miasto pomoże i sypnie kasą szczodrzej niż do tej pory albo będzie kiepsko. Ja życzyłbym sobie aby Wilczek pozostał na stanowisku, miasto wykupiło udziały i wprowadziło do władz spółki swoich ludzi (kompetentnych oczywiście a nie jakichś urzędasów). Wtedy można byłoby mówić o SPR jako produkcie służącym do promocji miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Kochany w twojej wypowiedzi jest parę nieścisłości i kilka rzeczy, z którymi nie mogę się zgodzić: ad3. 1000-2000 osób? Kiedy ty ostatnio byłeś na meczu? Pomyliłeś się o jedno zero ad4. Zgadza się, ale pomimo, że jako kibice kochamy SPR to nie ulega wątpliwości, że piłka ręczna kobiet to dyscyplina niszowa-nie mieści się nawet w pierwszej 10, więc promocja to słaba Ad6. no i co z tego? ad7. A ja się nie zgadzam. Wilczek co by o nim nie mówić jest ojcem sukcesów dziewczyn z kilku ostatnich lat. Bez niego tych sukcesów by nie było. Kiepski menadżer? A skąd on ma wziąć sponsorów? Lokalnie ich po prostu nie ma! A na duże firmy krajowe ta dyscyplina jest za słaba. Reasumując - albo miasto pomoże i sypnie kasą szczodrzej niż do tej pory albo będzie kiepsko. Ja życzyłbym sobie aby Wilczek pozostał na stanowisku, miasto wykupiło udziały i wprowadziło do władz spółki swoich ludzi (kompetentnych oczywiście a nie jakichś urzędasów). Wtedy można byłoby mówić o SPR jako produkcie służącym do promocji miasta.
3.Liczbę kibiców podałem za DW. Widać mi nie chciało się policzyć, a im wyszło to kiepsko 4i7. I o to właśnie chodzi!!! Czy można zobaczyć "na mieście" jakieś informacje odnośnie SPR??? Na wiosne mieliśmy wspaniałe święto piłki ręcznej w Lublinie (finał PP), a frekwencje w hali robili przyjezdni. Kurcze, chyba wyszło na to, że jestem za jego odwołaniem. Nie!!! zczerze mówiąc nie miałem pomysłu jak pogodzić jego pozostanie z poprawą sytuacji w klubie, ale Twoja propozycja wydaje mi się bardzo sensowna. Brawo !!! 6. A to z tego, że kilka postów wcześniej zarzucano brak zaangażowania zawodniczek w promocję piłki ręcznej. Podałem przykład, że zostają One przy sporcie i szkolą następne pokolenia. Wydaje mi się, że nie nikt nie wierzy, że będzie lepiej z piłką ręczną w Polsce. Po sukcesach męskej kadry treba wykorzystać potencjał tego sportu. Trochę przykro, że w tej sprawie zabierają głos w większości ludzie, którzy znają tylko sport z perspektywy ekranu telewizora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do księgowego SPR dostał tak naprawdę ponad MILION! w tym roku SPR dostał już od miasta milion i wyciąga łapę jeszcze po 500 tysięcy do spółki. Księgowy nie policzył jeszcze 60 tysięcy z promocji miasta + 15 tys na zorganizowanie Pucharu Polski, czyli 75 tys. 75 + wspomniane 821 = 896 tys. Skąd ponad milion? Ano prosze dodać sobie koszt hali, którą klub dostaje na treningi oraz na mecze licząc tylko 200 złotych za godzinę, da nam to sumę grubo ponad 100 tysięcy. RAZEM PONAD MILION zlotych. prezes Wilczek dobrze sobie wykalkulował milion z Urzędu Miasta, trochę kasy z Urzędu Marszałkowskiego (teraz już będzie dostawał bo zmieniła się ustawa) i da się jakoś przeżyć. Swoją drogą ja bym dał te pół miliona i zmusił prezesa Wilczka do zapierd.... Spotkania pilkarek dwa-tzry razy w tygodniu w szkołach plakaty i bilboardy przed meczami na mieście ciekawe konkursy ze sponsorami poczas spotkań akcje w gazetach, ktore byłby partnerami medialnymi itd. pomysłów jest sporo tylko trzeba dzialać. Pozdrawiam prawdziwych kibiców. W naszym mieście jest miejsce i na wielki SPR, Motor, żużel, koszykówkę i rugby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce SPR-u to WYWALCIE WILCZKA ! Tyle sie juz nakradl ze mu starczy! Motor sie rozlicza i kaze za przekrety a SPR to moze uczciwie gospodarowalo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policzył księgowy - i ja policzę. W audycie SPR za okres 6 sierpień 2008 do 31 grudzień 2009 jest pozycja- wpływy z biletów. Wynosi ona 43 517,75 PLN ( tak na marginesie ciekawe skąd te 0,75 złotego,?????). Licząc przecietnie bilet po 10 zł( a były po 12 i 15) wychodzi nam , ze w okresie obliczeniowym sprzedano (albo raczej wykazano ze sprzedano) - 4351 bileów. Licząc skromnie około 30 rozegranych w tym okresie spotkań wychodzi z kalkulatora, ze średnio biletowano na mecz 147 osób!!!!!!!!!!!! Nie wspominam,że na jednym meczu pucharowym z Dunkami było ponad 4000 ludzi. Coś tu nie tak. Może księgowy mi podpowie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile pieniążków na SPR dał sponsor Cukier Polski. Miasto kupując od tego sponsora księżycowy teren po Cukrowni pozbawiło0 się podatku od nieruchomości i w dodatku płaci mu za swoje grunty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile pieniążków na SPR dał sponsor Cukier Polski. Miasto kupując od tego sponsora księżycowy teren po Cukrowni pozbawiło0 się podatku od nieruchomości i w dodatku płaci mu za swoje grunty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AHUJ napisał:
jak chce sobie laski po oglądać to ide na pokaz mody a nie na zawody sportowe zaznaczyło ze siatkarki z chęcią bym zobaczył ps.pedał to ty masz na imie nikogo nie obrAZIŁEM SWOIM WPISEM TYLKO PODAŁEM MERYTORYCZNE POGLĄDY A TY MNIE OBRAZIŁEŚ WIĘĆ h** CI W d*** CIECIU-
Daj się zastrzelić ze swoimi siatkarkami. Przecież to Badziewianki made in POkraki. Chwała Bogu, że leją ich w te krzywe dupska. Ciekawi mnie czy Korniszon po mistrzostwach przyjmie je w swojej zagrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...