Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szmal: Trzeba pochwalić kibiców, to świetna promocja piłki ręcznej (wideo)

Utworzony przez a, 1 lutego 2014 r. o 23:27
Orientuje się ktoś, dlaczego teraz w nocy jeździ tyle policyjnych samochodów z wlaczonymi sygnałami swietlnymi? Jacyś ludzie biegają z proporcami, o co tu chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak miło. Bez nienawiści. Piękne zdanie "Trzeba pochwalić kibiców, to świetna promocja piłki ręcznej". A tak swoją drogą, to te kody weryfikacyjne mogliby bardziej czytelnie przedstawiać, gapiłem się parę minut i nie wiedziałam co to jest. Ten czytelny nie wchodzi, a ten drugi to C.uj wie co.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegaliśmy po centrum, stąd służby z kogutami. NOCNA DYCHA!!! Pozdro dla wszystkich biegaczy - zimno i wiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice byli super, organizator - MOSiR - do luftu. Panie prezesie, zawładnął pan wszystkimi parkingami w okolicy. Bezprawnie. Kto zapłaci za szkody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz przeciętny, praktycznie bez walki, ze słabą obrona Puław, gdyby Kielce musiały rzucić kolejne 10 bramek to by rzucili. Publiczność liczna ale typowo kanapowa, która nie stworzyła atmosfery. Dwa fan -cluby w tym puławski słabiutki. Organizacja meczu to nieporozumienie. 2 główne wejścia zamknięte przez co masę tłoczyło się przed wejściami (otworzono TYLKO 3 wejścia na 4500 ludzi!!!!!) Kolejna farsa w przerwie.....zamknięto kible dla elit na samym dole co spowodowało że ostatni ludzie weszli na II połowę na 10-15 minutę. Sprzedają piwo a potem na ponad 2 tys ludzi na jedną stronę otwierają po jednym kiblu dla Men i Wom. Amatorka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście spodziewałem się czegoś więcej w oprawie jak na taki mecz. Skaczące dzieci w przerwach to trochę mało. Drący się spiker chyba pomylił mecz z wywiadem z samym sobą, strasznie irytował. A teksty w stylu dajcie z siebie więcej itp wywoływały śmiech na sali bo poza fan clubami i klaskaniem 95% sali nie  było dopingu. Szkoda że Mosir nie umie zarobić na takiej imprezie, bo można było sprzedawać różne gadżety a tu nic      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby Azoty Puławy były gospodarzem tego meczu a grały jak na wyjeździe....kibice nie znali zawodników (poza Szybą który jak spiker zdążył powiedzieć z 10 razy to urodził się w Lublinie), dopingowali bardziej zawodników z Kielc bo chłopaków kojarzą z TV. Azoty chciały trochę zarobić na meczu, ok, ale mam nadzieję że kolejne mecze zagrają w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W puławach szczypiorniak nie ma wiekszego sensu. Widać było czym różni sie prawdziwa hala od sali gimnastycznej. W lbn brakuje rozgrywek męskich w najwyższej klasie. Pokaazli to wczoraj mieszkańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, zakompleksione lubelaki. To ze na meczu bedzie taka atmosfera to bylo do przewidzenia. Wiekszosc piknikow przyszla by obejrzec kieleckie gwiazdy, wiec zero zaangazowania w doping, nawet w klaskanie. Mam tez nadzieje ze to byl ostatni mecz w Lublinie. Ci kibice nie zasluguja, by nasz klub funduwal im takie atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, zakompleksione lubelaki. To ze na meczu bedzie taka atmosfera to bylo do przewidzenia. Wiekszosc piknikow przyszla by obejrzec kieleckie gwiazdy, wiec zero zaangazowania w doping, nawet w klaskanie. Mam tez nadzieje ze to byl ostatni mecz w Lublinie. Ci kibice nie zasluguja, by nasz klub funduwal im takie atrakcje.
I tu niestety się z Toba zgodzę. My mamy swój klub, Wy swój i niech tak pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineło 5 osób w wypadku : http://x.berith.pl/gu <-- dowiedz się więcej ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWY CZAT SPORTOWY Z NAGRODAMI elitalivesports.ugu.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to wy jeździcie do nas bo gracie w hali gimnastycznej po dwa co ma zakompleksienie do braku dopingu......ludzie kupili bilet zobaczyli i poszli. To że wasz fan-club to dzieciarnia i grupa zakładowa które nie umie rozruszać hali to już wiemy. Więc po te żale. mecz jednostronny bez emocji a mówienie o gwiazdach to żart co było widać to po pustkach na ME i zainteresowaniu piłką ręczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi sformułowanie 'zakompleksione lubelaki'. jedyny argument burków z puław :)   btw. oczywiste jest że azoty zyskają grając w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sami zawodnicy Azotów mówili, ze to świetny pomysł granie w Lublinie. Choćby w tym filmiku Szyba i Masłowski tak się wypowiadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...