Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czwartek sądny dzień dla SPR Lublin

Utworzony przez mieszkaniec, 2 listopada 2010 r. o 18:05
Po pierwsze jest to szantaż !!! Po drugie pani Włodek wykorzystuje pozycję radnej do załatwiania własnych interesów. Zaczynam was nie lubić. Sportowcy nie są od strajkowania i wymuszania na władzach miasta jakichkolwiek decyzji. Od tego są działacze i kibice, których najwyraźniej to mało obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOSTAJA STYPENDIA WLODEK SARE JAKO RADNA I NARZEKAJA!SMIECH!NIKT NIE BEDZIE PLAKAL JAK KLUB ZNIKNIE BO W LIDZE SA DOBRE WYGRYWAJA FAKT ALE TO JUZ NUDNE JEST A PUCHARY KLESKA NADCHODZI NOWA ERA KONIEC SPRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam pogląd mieszkanca , jesli malo kogo interesuje piłka ręczna kobiet to powinno to dać do myślenia.A sama sprawa to oczywiste , że jest to szantaż ze strony starych zawodniczek przyzwyczajonych do kilkutysięcznych apanazy.A może to dobry czas by odmłodzić druzynę , dać szansę moze slabszym na razie ale perspektywicznym zawodniczkom za na przykład miejskie stypendia.Marzec, Włodek czy Puchacz prochu już nie wymyślą więc płacenie im duzej kasy to wyrzucanie pieniedzy i to w dodatku miejskich w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin stolica kultury. Super promocja miasta. A co na to nasi wspaniali kandydaci na stołek prezydenta ??? Czy któryś z nich pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwolmy zniszczyc teego klubu wizytowki Lublina .Zniszczyc mozna w jednej chwili odbudowa trwa latami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny naprawdę sławny klub naszego województwa który odnosi prawdziwe sukcesy i wy mówicie, że nie warto dawać kasy?? Co może lepiej dawać na beznadziejny motor itp? Dlaczego kiedyś na starej hali przychodziły tłumy? Ktoś zawalił promocję i zamiast skorzystać na sukcesie piłkarzy ręcznych przespał ten okres i takie są skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobozne zyczenia. Dlugi siegaja wobec tylko zawodniczek kilkaset tysiecy. Czyli miasto da kase a SPR splaci zawodniczki i co dalej? Co sie tu ma niby zmienic? Ma byc poprawiona wiarygodnosc wobec sponsorow? Wobec jakich? Chyba juz wszystkich w wojewodztwie Wilczek i spolka obeszli i efekty sa jakie sa. Motor juz jest uwiarygodniony przez miasto i jakos kasa nie sypie sie drzwiami i okanmi. Czy za pol roku znow zacznie sie szantazyk i strajk? Czy radni wyciagneli wnioski z bledu jakim bylo przyznanie pieniedzy Motorowi? O tym wszystkim przekonamy sie juz w czwartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czwartek być może wyjaśni na krótki okres sprawę SPR. Na pełną odpowiedź co myślą lublinianie, musimy zaczekać do 21 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o czym ta mowa pan A.W. to kłamca i oszust i nikt już z nim nie chcę rozmawiać i nie dziwi mnie to wcale. Gdzie nie zapytacie o nazwisko prezesa to usłyszycie,że to kłamca i oszust, i jak ma być nowy sponsor. To ten człowiek jest odpowiedzialny za kondycje klubu. Czego on się zali ,ze azoty nie podpisały umowy sponsorskiej jak już dawno wiadomo było ze władują kasę we własny klub,który maja w Puławach i to logiczne. Umowę sponsorska powinien negocjować i podpisywać rok przed wygaśnięciem starej by w razie niepowodzeń mieć czas na szukanie nowego sponsora.To co czasem czytam ,jaki to wspaniały człowiek bo parę lat temu przejął spr i zdobywał kolejne mistrzostwa,ok ale ja to widzę trochę inaczej. Mam nadzieje ze odpowiednie organy rozlicza tego pana z każdej złotówki. Słowa zawodniczek "protest nie jest wymierzony przeciwko prezesowi" to ja się pytam przeciwko komu miastu bo nie rozumiem??? Klubem zarządzał prezes i on jest w pełni odpowiedzialny. Mam nadzieje ze sprawiedliwość dosięgnie tego pana. A klub nie zginie bo z tego co mi wiadomo są chętni by go przejąć (oczywiście bez długów,i znów kto dostanie po du... zawodniczki bo będą zmuszone zrzec się zaległości). Pan prezes deklaruje ze może podać się do dymisji super ale najpierw proszę się rozliczyć i odejść brawo.Ale coś mi się wydaje ze skończy się prokuratorem. Do prowadzenia klubu potrzebny jest człowiek dla którego to będzie pasja a nie jedyne żródło utrzymania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda, jeśli nie rozlicza sie zdotacji, obraża ludzi to nie ma co sie dziwic, ze nikt nie chce pomoc SPR. W audycie z działalności klubu za okres od sierpień 2008 31 grudzień 2009 prezes wspólnie z ksiegową wykazują , ze sprzedaż biletów była na poziomie 147 sztuk na mecz!!!!!!!! Skandal i kryminał. Gdzie sie podziala reszta kasy- w pilce rzucanej nie trzeba chyba kupować meczy??? Radni powinni dać dotację ale wcześniej spowodować całkowite - kolejne juz odejście pana AW ze sportu. Kolejne- bo podobnie dzialal kiedyś w Starcie. A Kapituła przyznawania tytulu SPORTOWY MENAGER ROKU powinna zweryfikować swoja u biegłoroczną decyzje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...