Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie centrum szkolenia kadry piłkarek ręcznych

Utworzony przez kibic73, 17 maja 2010 r. o 18:04
I kogo to obchodzi ręczna żeńska. Przejrzyjćie na oczy to niszowy sport, o czym wszyscy dobrze wiedzą poza prezesem Wilczkiem. 15-tytuł dziewczyn super sprawa, którą zechciała oglądać garstka kibiców. Liczy się tylko piłka nożna, żużel, kosz, ale w męskim wydaniu i na te dyscypliny ratusz i sponsorzy powinni dawać pieniądze.. Reszta to paraolimpiada, nie obrażając sportowców niepełnosprawnych którzy wolą walki, ambicją i umiejętnościami biją chociażby nasze mistrzynie w szczypiorniaku o głowę. A swoją drogą nadaktywność wiceprezydenta Żuka i posła Karpińskiego jest dość zaskakująca, nie uważacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jestes niszowy! Na koszu czy zuzlu masz wiecej kibibow niz na Montexie? Czasami i na Motorze tego nie ma co w Globusie!Fakt, przy takich Mistrzyniach hala powinna byc zawsze pelna ale i tak nie jest najgorzej. Wolisz ogladac kopanie sie po glowach kopaczy z 1ligi, niz ogladac mistrzynie Polski? Twoja sprawa, ale nie opowiadaj bajek innym.Bardzo sie ciesze ze powstaje taki osrodek, mam nadzieje ze Lublin sie jeszcze rozwinie w stopniu sportowym. Powodzenia! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZYPIOREK napisał:
Ty jestes niszowy! Na koszu czy zuzlu masz wiecej kibibow niz na Montexie? Czasami i na Motorze tego nie ma co w Globusie!Fakt, przy takich Mistrzyniach hala powinna byc zawsze pelna ale i tak nie jest najgorzej. Wolisz ogladac kopanie sie po glowach kopaczy z 1ligi, niz ogladac mistrzynie Polski? Twoja sprawa, ale nie opowiadaj bajek innym.Bardzo sie ciesze ze powstaje taki osrodek, mam nadzieje ze Lublin sie jeszcze rozwinie w stopniu sportowym. Powodzenia! Pozdrawiam
tak sie sklada ze on nie opowiada bajek, tylko mowi prawde, to ze ty i 4 innych napisze tutaj ze jest inaczej nie oznaczac bedzie od razu ze spr czy jak tam to zwiecie teraz bedzie noszone na rekach, niestety ale tym sportem w lublinie interesuje sie garstka, i nigdy nie dorowna spr zadnej innej dyscyplinie! zobacz ile przychodzi na zuzel? mimo iz nizej juz byc nie moga jednak te kilka tys jest.. a pilka nozna? wiadomo jaka jest teraz sytuacja, ale rowniez kilka tysiecy jest.. no a montex? bystrzyca? nie wiem nawet jak to nazwac ile? 500 osob? wiem zaraz mnie zwyzywasz i napiszesz ze was jest po 3 tysiace, niestety ale was jest po gora 500 osob, i jest to mistrz? 15 krotny? to kpina w bialy dzien!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm Kpiną jest nieumiejętność stworzenia w lublinie choć jednego dobrego klubu w kopaną na poziomie.... A co do ilości kibiców na meczach SPR... to może nie jest wypełniona hala ale nie zapominajmy że relacje z meczów Przeprowadza Polsat Sport... jakoś nie widziałem (tak często) relacji z Motoru czy żużla ... więc o oglądalność bym się nie martwił Zapewne ostatnie 3 mecze z Zagłębiem oglądało tysiące kibiców... więc Niech nikt nie śmie negować 15 tytułu i kolejnego PP. Bo ten zespół wypromował Lublin w Polsce i w Europie Czego nie zrobiła żadna drużyna piłki kopanej żużla czy kosza z lubelskiego. Pragnę również uświadomić że SPR zawsze miał pod górę i jeśli by na ich utrzymanie, promocje i rozwój przeznaczono choć 10% kasy która poszła w lubelskim sporcie na łapówki i pensje piłkarzy kopanych...... to i LM byłaby SPR - u Więc życzę pokory bo może ktoś nie być fanem ale prace i wyniki innych trzeba szanować!!! Sp. Centrum szkoleniowe ....... znakomity pomysł ... wreszcie Brawo Brawo Brawo MKS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze przymiezaja sie do szkolenia i powstania osrodka Pilki recznej brawo panie Wilczek .Szkoda ze dzialacze pan Rapa czy Bartnik powinni otwierac szkolki pilkarskie zatrzymywac zawodnikow z regionu i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frekwencja na meczach ligowych nie schodzi poniżej 1000 osob (wyjatkiem sa mecze z druzynami z najnizszej polki), Teraz na pierwszym meczu finalowym bylo 2500 tys, na drugim 1700 osob. Na ostatnim Pucharowym meczu EHF była to liczba 3000. Pod wzgledem frekwencji Lublin jest najwyzej sklasyfikowanym miastem w polskiej lidze kobiet i pierwszej piątce kobiet i mezczyzn w Polsce. Boli cie to jeden z drugim, ze masz w miescie bezkonkurencyjna druzyne w pilke reczna w Polsce i jedna z lepszych w Europie? nawet jak boli, to ja i cala reszta normalnych ludzi ma to w dupi*, a tobie co najwyzej zostanie plakanie na internecie i wylewanie zalow, w tym ty i kilku podobnych jestescie super... ale poza dodaniem posta, nic z tego nie bedziecie mieć, a Montex stworzył historie o której mówi się i mówić się będzie zawsze, nie tylko u nas w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie powstaje to centrum,niech się szkolą nowe zawodniczki i niech to będzie z pożytkiem dla lubelskiego i polskiego sportu.Natomiast bezdyskusyjną pozostaje sprawa, że sportem tym interesuje się garstka ludzi,i możecie sobie pisać co chcecie że jest inaczej,najbardziej rozpoznawalnym klubem z Lublina jest Motor czy wam się to podoba czy nie.Przyjdzie jeszcze czas ,mam nadzieję,że jak najszybciej ,że przywróci się temu klubowi należny mu blask.Rolą kibica jest trwać przy swoim klubie w czas dobry i czas zły i tak już zostanie...W 1 lidze czy nie,ja i tak kocham Cię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie po co się z nimi kłócicie ,15 krotny Mistrzu Polski was tylu na wyjazdach przez 15 sezonów nie było co nas kibiców Motoru w ŁOdzi.Finał pucharu Polski w Mielcu a was garstka może 40 osób a teraz sobie wyobrażcie że my na 5 razy dalszy mecz o pietruszke jedziemy w liczbie co najmniej 3 razy większej no ale wy jesteście 15 krotny mistrz Polski.Na koniec troszkę prawdy istniejecie tylko dlatego bo na was wykładamy ale wszystko może się niebawem zmienić i znowu będzie płacz że wam flage zabrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tych którzy opluwają SPR (jeśli dla kogoś Mistrzostwo Polski to nic, nawet jeśli byłyby to szachy, to radzę samemu coś zdobyć i dopiero się wypowiadać), szkoda mi tych co plują na żużel, bo Hans i Motor jeszcze tak nie dawno tworzli historię tego sportu w Polsce (podobnie jak SPR), szkoda tych którzy plują na Motor - najbardziej rozpoznawalny klub z Lublina w Polsce - szkoda że w tym momencie nie ze względu na sukcesy sportowe. Szkoda mi Was ludzie, gdyż zamiast sie wspierac wzajemnie i walczyć o sport wy wolicie wytykac sobie że na tym było 500 osób a na tym 505.... A już zupełnie nie rozumiem zawiści kibiców do kibiców (vide oszołom kumaty) którego cieszą bójki i wykradanie flag... Myślę że wzorem kielc powinniśmy budowac mocny sport - siatkówka, kosz, żużel, piłka nożna, ręczna - gdyż kibice w innyc miastach wspierają każdą inicjatywę spotowa a nie wzajemnie sie wyniszczają... Pretensje o to ile klub ma pieniędzy i o co walczy powinniście kierować do Zarządów klubów, nie do przeciwników i do miasta - to niech ich obowiązek i powinność aby Wam było lepeij ich kosztem. I po drugie skoro jest ktoś kto chce na coś dawac pieniądze nawet jeśli miałby sam siedzieć na trybunach - dlaczego odmawiacie mu tego prawa?? Zobaczcie ile Wilczek walczy o klub, ile Wojciechowski starał się o Bogdankę, ile czasu potrzebuje Start żeby się podnieść, nie mówiąc o Motorze. Dlatego też trzeba być obiektywnym choć trochę i nie patrzyć przez jeden pryzmat - kibiców, osiągnięć, sponsorów - ale zebrac to w całość i nie padać ofiarą zawiści.... Może warto stworzyć porozumienie ponad podziałami i działac dla dobra sportu - CAŁEGO - bo dobra atmosfera zawsze buduje, a nie rujnuje jak to ma miejsce podczas takich dyskusji i komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, ze na Motor jezdzi wiecej osob i tego nikt nie neguje. roznica miedzy pilka reczna a nozna w Polsce pod wzgledem kibicowskim jest kolosalna i w tym aspekcie pewnie sie to nie zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbcie sobie w tym Lublinie co tylko chcecie, ale łapy precz od pieniędzy z Zakładów Azotowych. To takie w lubelskim stylu, chcemy być sławni, ale kosztem innych. Mam nadzieję, ze Karpiński wie z jakiego miasta posłem jest. Spotykajcie się, rozmawiajcie, ale kasę z Lublina proszę sobie organizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszość osób co tu piszą to nawet nie mają pojęcia o tym co piszą i tak naprawdę nie nie mają pojęcia czym jest upraiwania sportu .Obecnie trenuje piłke nożną już ładne parę lat z różnym skutkiem i wiem jak ciężko pracuje się na sukces. Jestem dumny z tego że chodź w jejdnej dyscyplinie Lublin liczy się w kraju a nawet trochę w Europie. Nie przeszkadza mi wcale że jest to piłka ręczna.Dobrze że coś się dzieje i idzie to w dobrym kierónku.Życze powodzenia w realizacji planów. Wiadomo że fajnie by było żeby w Lubelskiej piłce nożnej były porównywalne sukcesy co w piłce ręcznej. Narazie jest to nie możliwe, ponieważ nie mamy w Lublinie odpowienich osób co by były wstanie zbudować uczciwie silną drużynę piłkarską. Motor Lublin drużyna której kibicuje i zarazem wiem że nie powinna nawet być w 1 lidze bo na to nie załuguje. Nie ma nawet pierwszej silenej 11 na to żeby grać w 1 lidze. Ja nie mam nic do chłopaków że oni tam graj, bo to nie ich wina że z najdują się w takim bagnie[no może brak odpowiednich umiejętności lezy w ich kwestii]. Wina leży w zarządzie i to od wielu lat. W Motorze nigdy nie będzie dobrze dopóki w tej kwesti się nic nie zmieni. Cały zarząd pownien podać sie dymisji a w jego miejsce powinni wejść ludzie na którym nie zależy na pieniądzach a na sporcie, na rozwoju. Kolejnym wręcz absurdem jest sprowadzanie śmesznych zawdoników z zagranicy i z kraju , jakiś odpadków co nikkt ich nie chce a znajdują się w Motorze. Zamiast te pieniądze co zostały wyrzucone w błoto na sprowadzenie zawodników , dać wychpowankom , ściągnąć zawodnikow z Lubelszczyzny, dużo lepiej by to wyglądało niż do tej pory .W Motorze jest tak że lepiej płacić obcym co im wcale nie zależy na grze tylko na hajsie niż zawodnikom od lat szkolonym w rodzinnym mieście. Miejmy nadzieje że to się zmieni . Pozdro Dla wszystkich szanująch dyscypliny sportowe ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze skoro zawodniczki z Lublina wyjechaly do Gliwic i nie wrocily do SPRu to chyba o czymś to swiadczy... a zawodniczki SMSu nie dostawaly propozycji z Lublina więc widocznie sztab uznawal ze nie maja odpowiednich umiejętnosci aby zasilic kadre SPRu dlatego pytanie czy zawodniczki ktore szkoilłyby sie w SMS Lublin bylyby lepiej wyszkolone? Po drugie ciekawe czy do opinii publicznej dotarly juz informacje o likwidacji druzyny rezerw SPRu w ktorych teoretycznie mialy szkolić się przyszle zawopdniczki Ekstraklasy (w tym wychowanki). I dlaczego zamiast oferty przedstawiac zawodniczkom szkolonym w SMS Gliwice Prezes szuka wzmocnien z Litwy, Białorusi, Serbii, Maqcedonii, itp? To po co to cale centrum szkolenia? A moze nikt w Polsce juz nie wierzy w obietnice Prezesa? Po trzecie trzeba zapewnić miejsca pracy swoim bylym zawodniczkom (m.in. swojej synowej) i będzie tak jak w pozostalych dwóch Szkolach Mistrzostwa - wieczna stała kadra trenerska co w konsekwencji daje stale dochody, darmowe wyjazdy (bo fundusze daje ZPRP) i... brak miejsc do szkolenia mlodych trenerów. Po czwarte bardzo cwane posunięcie p. Wilczka i p. Karpińskiego - zblizaja sie wybory a to dobry czas na zwiekszenie poparcia a podwoja korona SPRu moze sie nie powtoryc predko po odejsciu kluczowych zawodniczek wiec trzeba kuć żelazo póki gorące i wykorzystać ten sukces tak jak chce to zrobic p. Prezes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak napisał:
Róbcie sobie w tym Lublinie co tylko chcecie, ale łapy precz od pieniędzy z Zakładów Azotowych. To takie w lubelskim stylu, chcemy być sławni, ale kosztem innych. Mam nadzieję, ze Karpiński wie z jakiego miasta posłem jest. Spotykajcie się, rozmawiajcie, ale kasę z Lublina proszę sobie organizować.
poczekamy az was sprywatyzują, inaczej będziesz klapać, ale póki azoty sa państwowe, to morda w kubeł i nie ujadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes Wilczek a moze lepiej by brzmiało - Lisek cwany- oczywiscie wie co robi i bardzo fajnie by było aby w Lublinie powstała szkola dla pilkarek ręcznych ale zgadzam sie z jednym z komentarzy- może dałoby się sprawdzić w jakim procencie w obecnej druzynie sa absolwentki sms ?i czy były jakies propozycje dla nich od klubu. Pan Wilczek przeczy sam sobie najpierw mowi że chce mieć w druzynie wyszkolone pilkarki kończące sms a zaraz potem podaje do informacji że szuka zawodniczek na wschodzie to o co chodzi? Ten kto pisał ten artykuł powinien popytac poszukać jak naprawde jest w tym klubie. Zresztą jak popytacie to ten Pan znany jest z różnych kłamstewek. A co do centrum - fantastyczna myśl i pomysł o ile nie bedzie tam pracowac cala rodzina prezesa i jego obecna drużyna bo na zmiane personelu będziemy czekać przynajmiej 20 lat a to juz nie jest mile. Co oczywiscie nie znaczy ze nie ciesze sie z sukcesów zespołu , ciesze sie bardzo jestem dumny i gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...