Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapomnieć o koszmarze. MKS Perła jedzie na mecz do Koszalina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2019 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Nasze siatkarki dadzą radę. Przed milionami słuchaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawa to dobry serwis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lansowanie, sweet focie, sesje, konkursy, zabawy. Może czas się wziąć za treningi i skupić na grze, a nie na glupotach. Wyników za pokazywanie ładnych buziek nie będzie. Brakuje tu profesjonalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To był nasz najgorszy mecz odkąd pracuje w klubie. Nie wiem, dlaczego wyglądało to aż tak źle. Zdarza się, że gra nie układała się jednej czy dwóm zawodniczkom, ale w tym wypadku nie szło nikomu." Co robi trener??? Mobbing nazywa pracą??? Proszę nie szukać winy w zawodniczkach, proszę pooglądać swoje zachowanie podczas meczy (może przypomni sobie trener jakie epitety wykrzykiwał do schodzących na ławkę zawodniczek a może uda się nawet je usłyszeć na nagraniach - w każdym razie na galerii niejednokrotnie włosy stawały dęba) od wielu lat obserwuję nie tylko to co na boisku ale również jak reaguje ławka - takich "posągów" jak w tym sezonie to nigdy nie widziałem. A najbardziej "Szlag mnie trafia" jak "10" widzi sukcesy w osobie Lisa i skanduję jego imię. Bardzo rzadko wyrażam swoją opinię pisząc komentarze, ostatnio było to pod koniec fantastycznego sezonu pod okiem Nevena Hrupca, ale jak widzę prawie to samo to pomimo pozytywnego usposobienia "wylęję niekiedy nawet wiadro pomyj" na sprawcę tej tragedii. (W przypadku uznania bezpodstawnego oskarżenia, ktokolwiek wymieniony w powyższej opinii proszę o odpisanie - jestem gotów powiedzieć mu to "face to face" na najbliższy meczu na globusie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dalej dramat. Po 1 połowie 3 bramki straty i koszmarna gra. Totalna niemoc w ataku. Achruk cały sezon nic nie gra. Urtnowska to totalna klapa. Nie zasługujemy na mistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff, udało się. Ale gra fatalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...