Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to jedziemy reksów na Arenie Lublin i kasa w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten drugi warunek do spełnienia, to pikuś. . Będzie dobry kurs na Avie, żelki puszcza mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napinałbym się tak na mecz z Motorem,gdyż może wyjść z tego jeden głośny pierd. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji danego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina ale pokażcie pizdusiom jak się gra w piłkę... Aż trudno mi uwierzyć, jestem za Avią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to Motor ma po awansie, w Radzyniu też dodatkowa premia za zwycięstwo z Motorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się zaczyna podobać AVIA szczególnie ich treningi na swidniczance widać że zapier......to efekty są, trzymać tak dalej a nawiazecie do pięknej historii FKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi typowe polactwo, sąsiad ma lepiej to mu przy...lić. Nieważne że sam nic z tego nie ma. Popatrzcie na kluby z Podkarpacia. Trzymają się razem. Nawet, gdy są animozje między stalą i resovią. Wszyscy z podkarpacia wspierają swoje kluby. Łącznie z sędziami i działaczami związku. Widac to na każdym kroku. Tylko u nas na lubelszczyźnie nie da się niczego zbudować, bo zawsze znajdą się zawistni, którzy będą chcieli kogoś (swojego ziomka) zgnoić. Przykład Orląt Radzyń w tamtym sezonie. Odpuścili wszystkim głównym rywalom Motoru. Śledziłem wyniki. Od wszystkich dostali w d..pę. Na Motor trzeba było spiąć się szczególnie i gryźć ziemię. Typowe buractwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań skomleć pieniądze będą za zwycięstwa u siebie (Resovia gra w Świdniku) i pokonanie Motoru. Chyba nie sądzisz że ktoś się specjalnie będzie podkładał dla Motoru ( w drugą stronę byłoby dokładnie tak samo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buractwo ? A co sadzisz o zachowaniu kiboli Motoru w stosunku do Górnika w ubiegłym sezonie i innych klubów z regionu. Obelżywe komentarze i prostackie epitety. A kto bojkotował mecze Górnika w Lublinie ? A ty by chciał żeby teraz wszyscy z regionu podłożyli się Motorowi. Kto olał starego sojusznika Chełmiankę ? Bo chyba jak inni kibole sądzisz, że "na wschodzie jest tylko Motor". Guano ! Szacunek i przyjaźń trzeba sobie po prostu zaskarbić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizytowka swidnika ha ha ha kto to wymyslil chyba nie ta reszta ze zlotowki 2 ,3 liga podworkowa no ale to sie lubi co sie ma i kto na dzienniku publikuje wypocine tego kretacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowe oszczerstwa,bardzo odważnie. Poza tym,ja z naszej wizytówki jestem dumny choćby ze względu na historię. No ale jak ktoś patrzy płytko i zależy mu tylko i wyłącznie na oczernianiu..Ja wierzę że lepsze czasy nadejdą prędko,a ty że cały ten grajdołek runie,bo jakiś tam oponent polityczny jest prezesem.Ja widzę i ty zapewne też że idzie ku lepszemu. To widać gołym okiem. Co do objecanego bonusa w postaci 100 tyś,to należy się tylko cieszyć bo każda motywacja lepsza od żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój nie tłumacz mu to pachołek świdnik wspólna sprawa oni plują na Avie od zawsze, pół roku temu wieścili upadek piłkarskiej Avii byle tylko przyczepić się do Reszki. We wrześniu przy problemach finansowych olali klub i nie pomogli a teraz czekają łajzy na każde potknięcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może nawet sam główny hejter Osina się udziela. Komentarz w jego stylu. A jeszcze nie tak dawno blokował budowę stadionu Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz czy to on,to czemu tak PISzesz hejterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem ze to tak w ramach integracji swidnika z lublinem ta nagroda za pokonanie motoru czy w ramach kampaniji wyborczej panie orzel ??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho już najazd giermków ŚWS, choć trochę smutno bo nie mogą pisać o upadku piłkarskiej Avii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...