Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
budżet AZS-u w II lidze nie był większy a na III ligę aż tyle potrzeba -kto tą kasę pod stolikiem łapu-capu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu: -Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo -Stachyra- wyjechał za granicę -Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość -Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ?? -Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało dojeżdżać do lbn, zapewne za własną kasę. Poza tym w białej ma być 3 liga -Wieczerniak-był w tym roku grającym trenerem w Piaskach i pewnie chciałby tam zostać bo przynajmniej ma z tego jakąś kasę i satysfakcje -Kociuba- od kilku lat chce się wydostać z tego klubu bezskutecznie i wątpie żeby to się nagle zmieniło -Toborek- też by pewnie nie chciał wracać tym bardziej że studiuje na politechnice -Kostrzewa- jemu pewnie wszystko jedno bo w tamtym roku dołączył do Cukrownika i może jeszcze nie ma dość tego klubu -Czerwiński-nie będzie mu się chciało grać bez perspektyw awansu czyt. bez składu którego nie będzie -Kossowski-wypożyczony do Piask, ale pewnie pogra gdzie będzie mógł -Wolszczak-ma rozwaloną nogę i nie będzie już wbrew temu co gada tu p.Stępkowski grał w siatkówkę już nigdy -Szkutnik-jak zagra dla Cukrowni to tylko na siłę bo ma już dość tego klubu -Olejniczek-chyba ma jeszcze ważne wypożyczenie do Avii na 2 lata -Kępka-on może wróci -Skubiszewski-problemy z kolanem i małe dziecko...nie będzie grał -Grzegorczyk...może Powodzenia także z juniorami którzy nie grają jeszcze na tym poziomie. Cukrownik powinien się rozpaść i dać szansę gry tym ludziom gdziekolwiek chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu: -Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo -Stachyra- wyjechał za granicę -Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość -Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ?? -Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało dojeżdżać do lbn, zapewne za własną kasę. Poza tym w białej ma być 3 liga -Wieczerniak-był w tym roku grającym trenerem w Piaskach i pewnie chciałby tam zostać bo przynajmniej ma z tego jakąś kasę i satysfakcje -Kociuba- od kilku lat chce się wydostać z tego klubu bezskutecznie i wątpie żeby to się nagle zmieniło -Toborek- też by pewnie nie chciał wracać tym bardziej że studiuje na politechnice -Kostrzewa- jemu pewnie wszystko jedno bo w tamtym roku dołączył do Cukrownika i może jeszcze nie ma dość tego klubu -Czerwiński-nie będzie mu się chciało grać bez perspektyw awansu czyt. bez składu którego nie będzie -Kossowski-wypożyczony do Piask, ale pewnie pogra gdzie będzie mógł -Wolszczak-ma rozwaloną nogę i nie będzie już wbrew temu co gada tu p.Stępkowski grał w siatkówkę już nigdy -Szkutnik-jak zagra dla Cukrowni to tylko na siłę bo ma już dość tego klubu -Olejniczek-chyba ma jeszcze ważne wypożyczenie do Avii na 2 lata -Kępka-on może wróci -Skubiszewski-problemy z kolanem i małe dziecko...nie będzie grał -Grzegorczyk...może Powodzenia także z juniorami którzy nie grają jeszcze na tym poziomie. Cukrownik powinien się rozpaść i dać szansę gry tym ludziom gdziekolwiek chcą.
Widać że "kibic" jest nieźle zorientowany w sytuacji kadrowej, tylko jest pewne ale. To że ci wszyscy zawodnicy grali na wypożyczeniu (za darmo)w innych klubach dzięki dobrej woli Cukrownika, nie znaczy że tak będzie dalej. Jeśli trzeba będzie zapłacić za koszty wyszkolenia, to Cukrownik może zebrać niezłą kasę. Warto o tym pamiętać. Olejniczek nie mógł być wypożyczony na dwa lata, wolno tylko na jeden sezon. Jeśli wypożyczenie ma być dłuższe, to się wszystko załatwia od nowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam chłopaków, sam grałem przez jakiś czas z nimi, teraz grywam amatorsko i wiem jak to wygląda dlatego. Każdy z nich narzeka że nie chce wracać bo co jest szansa na awans to brak kasy sprawia że w zasadzie grają o nic bo nie dość że nie mają za to nagród pieniężnych to w zasadzie również sportowy awans nie wchodzi w grę. Co do Olejniczka to nie wiem jak to dokładnie wygląda, słyszałem o tym że z Avią podpisał umowę na 3 lata, usłyszałem że poszedł tam na zasadzie wypożyczenia. Wiem jednak że te "darmowe" wypożyczenia wcale tak ładnie nie wyglądają bo chłopaki nawet kilka dni przed rozpoczęciem sezonu nie wiedzieli na czym stoją i czy będą mogli grać w drużynach w których rozpoczęli treningi (wyjątkiem Ci którzy byli w politechnice) bo prezes pomimo że Cukrownik nie grał w rozgrywkach nie chciał za darmo ich wypożyczyć czym zaprzeczał swoim własnym słowom (wcześniej obiecywał że tak właśnie będzie). Obstawiam że z kadry przedstawionej przeze mnie wyżej z własnej woli w Cukrowniku zagrają może jedynie Kępka i Grzegorczyk, dla pozostałych jeśli się na to zdecydują będzie to zło konieczne. Fajnie że był taki klub i chwała za to ludziom którzy odpowiadają za stworzenie Cukrownika, trzeba jednak wiedzieć kiedy ze sceny zejść bo obecnie to kolos na glinianych nogach który skutecznie blokuje możliwość rozwoju tym chłopakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam jednak po mimo wszystko ze będzie III liga w Cukrowniku i powiem więcej będzie pełen przedstawiony przez p. Stępkowskiego skład. Jestem troszke bliżej związany z Cukrownikiem i wiem że również juniorzy nie będą tylko uzupełnieniem kady a raczej jej wzmocnieniem. Stawiałbym na młodszego Kasiure który nie ma sobie równych na swojej pozycji w województwie i ciągnął na swoich barkach cały ciężar gry w ataku drużyny juniorów gdyż nie było tam tak na prawde atakującego oraz nie wiem dlaczego nie wymienionego libero - Skrzyńskiego który ma niezłomny charakter wole walki, potrzebne umiejętności oraz doświadczenie wyniesione z Sobieskiego Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeskok między grą w juniorach i seniorach jest ogromny i nieliczni potrafią sobie poradzić z tym na tyle by z marszu coś wnieść do drużyny z aspiracjami 2 ligowymi. Młody Kasiura nie ma szans wygryźć ze składu swojego starszego brata i Wieczerniaka który jest ogranym na 2 ligowych parkietach zawodnikiem. Może być uzupełnieniem składu co najwyżej. Odnosząc się do Twoich słów mam wrażenie że jesteś tegorocznym juniorem. Twoje powiązanie z klubem jest więc krótkie i bazujesz głównie na słowach vel obietnicach prezesa. Te słowa słyszałem już wielokrotnie i niestety na słowach się kończyło. Nie wiem jak dobrze znasz chłopaków którzy grali w seniorach, uwierz mi że ja bardzo dobrze. Wolszczak z powodu kontuzji skończył już grać a Stachyra wyjechał za granicę na stałe. Wieczerniak, Ciszewski, Skubiszewski i Czerwiński też nie wrócą. Być może uczynią to pozostali by gdziekolwiek grać bo na wypożyczenia czy karty u prezesa nie mają co liczyć. To już 6 ludzi a nie wiadomo jak ostatecznie rozstrzygną się losy Adasia Olejniczka. Kasy także nie będzie bo zmienia się zarząd toruńskiego oddziału cukrowni i nie ma co liczyć na cud że nagle jakiś nowy prezes będzie chętny na dawanie kasy na klub który jest na drugim końcu polski. ponadto na stronie wzps-u pojawiła się notka kogoś kto sugeruje że Cukrownik mimo szumnych zapowiedzi przestal istnieć...podejrzewam że to nie jest plotka. Czas pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widze ze jestes dosc dobrze poinformowany z wieloma rzeczami sie zgodze ale faktem jest ze mlodszy kasiura gra na przyjeciu wiec konkurowac z bratem nie musi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na przyjęciu też byłoby mu ciężko- Toborka, Kociuby i Czerwińskiego by nie wygryzł, Kostrzewa ma słabszy odbiór ale leworęczny z dużym zasięgiem zawsze się przydaje. Oczywiście miałby szansę wskoczyć do 12 ale do szóstki... nie ma szans, jeszcze nie teraz. Może za jakieś 2 lata przy takim składzie jaki jest tu awizowany przez prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak wogóle to o ile Cukrownik się nie rozpadł to kto miałby być trenerem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...