Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LUK Politechnika Lublin – Chrobry Głogów 3:2. Wymęczona wygrana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2019 r. o 22:09 Powrót do artykułu
Chwilami myślałem, że zawału dostanę na meczu:). Najważniejsza wygrana i bez kontuzji! Pozdrowienia dla drużyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys i takie mecze musza przyjsc wazne ze zwycieski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażające tłumy kibiców na zdjęciach... A RODO co na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma rodo do tego? W regulaminie imprezy jest zapewne napisane, że wchodząc zgadzasz się na foto itp. Imponujący jest ten młynek, 10 osób, bęben, trąbki i jakieś deski :V Ogólnie szkoda kasy miejskiej na dyscyplinę, na którą chodzi garstka ludzi. Lepiej wszystko inwestować w żużel. Już nawet na piłkę chodzi więcej wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię ani żużla, ani piłki kopanej. Lubię siatkówkę. I mam ekipę, na którą mogę chodzić w moim mieście. Proste? Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to zdjęcia z jakiegoś spektaklu teatralnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...