Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mariusz Kowalski zwolniony z Avii Świdnik

Utworzony przez Tifosi Avia, 14 maja 2012 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Śmieszny to ty jesteś. Mówisz, że piłka nożna zawsze była lepsza od siatkówki pod względem kibicowania jak i osiągnięć. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Avia w siatke znana jest w całej Polsce, każdy ceni ten zespół. Co do osiągnięć to siatkarze zdobyli brązowy medal mistrzostw i taki sam wynik w PP. Nasi zawodnicy grali w kadrze np. Wójtowicz czy Łasko. Zespół Avii również grał w eliminacjach LM. To już tyle jeśli chodzi o osiągnięcia. Co do dopingu to jeśli chodzi o Fabryczną 3 to zawsze był solidny. Kibice czasami jeżdżą na wyjazdy, nie było sytuacji, żeby na własnym obiekcie nie było żadnego kibica. Wy nie mówcie źle o nas, bo u nas nikt nie uciekał z sektora nie to co na Sportowej. Nie wyzywaj nas frajerami, którzy niem potrafią się bić, bo sami tez do kibiców innych klubów nie wyskoczycie. W sumie nie mam nic do piłki nożnej w Świdniku, ale po co się spinacie to ja tego nie rozumiem. Dopingujcie u siebie, a my u siebie nie musimy być kolegami. Niech piłkarze osiągną przynajmniej połowę tego co siatkarze to wtedy porozmawiamy. Na siatkówce się nigdy nie przeklinało,tak będzie zawsze i ty tego nie zmienisz. Nikt nie boi się przyjść na mecze siatkówki ,bo wie, że mu się nic nie stanie. Także odwalcie się od nas, skupcie się na swoich kopaczach. pozdrAVIAm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy . Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chłop pogubił i stracił panowanie nad drużyną a szkoda, bo gdyby chłop się wziął w garść to może nie byłoby tak źle, z jego doświadczeniem i posłuchem u chłopaków. Kowal nigdy nie był i nie będzie trenerem, nie zna nawet elementarnych podstaw trenerki więc nie ma co się tu rozpisywać. Jarosz natomiast... zobaczymy, "papiery" jak już tu ktoś pisał ma najlepsze z nich wszystkich i mam wielką nadzieję, że tą wiedzę wykorzysta, żeby podnieść świdnicką siatkówkę a nie już do końca ją udupić. Jesli chodzi o jego grę w ostatnim sezonie tak jak tu już ktoś wspominał, to co, chcieliście K***A żeby grał ze złamaną nogą i pozrywanymi więzadłami???? No k***a wybaczcie.... Zobaczymy co się będzie działo... mam wielką nadzieję, że ten sezon będzie przełomowym i za rok o tej porze kibice świdnickiej siatkówki będą mogli być dumni. Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW a nie tych opluwających innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic*od*zawsze* napisał:
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy . Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chłop pogubił i stracił panowanie nad drużyną a szkoda, bo gdyby chłop się wziął w garść to może nie byłoby tak źle, z jego doświadczeniem i posłuchem u chłopaków. Kowal nigdy nie był i nie będzie trenerem, nie zna nawet elementarnych podstaw trenerki więc nie ma co się tu rozpisywać. Jarosz natomiast... zobaczymy, "papiery" jak już tu ktoś pisał ma najlepsze z nich wszystkich i mam wielką nadzieję, że tą wiedzę wykorzysta, żeby podnieść świdnicką siatkówkę a nie już do końca ją udupić. Jesli chodzi o jego grę w ostatnim sezonie tak jak tu już ktoś wspominał, to co, chcieliście K***A żeby grał ze złamaną nogą i pozrywanymi więzadłami???? No k***a wybaczcie.... Zobaczymy co się będzie działo... mam wielką nadzieję, że ten sezon będzie przełomowym i za rok o tej porze kibice świdnickiej siatkówki będą mogli być dumni. Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW a nie tych opluwających innych.
Hehe rodzina Jarosza się odezwała , Ty pewnie nie opluwasz nikogo!!!! Jarosz to ma papiery ale chyba na kablowanie na kolegow z drużyny. W nagrodę za spadek do drugiej ligi jako jedyny podpisał kontrakt na dwa lata więc siedź cicho bo jak wszystko w końcu wyjdzie na jaw to mu drużyna zrobi z dupy jesień średniowiecza :)Co do zarządu jusz sporo napisano, na układy nie ma rady, ale wszystko się kiedyś kończy więc jest nadzieja ze dojdą do władzy ludzie kochający siatkówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiac nie wiadomo jakim trenerem będzie Jarosz tak samo jak nie wiedzieliśmy jakim będzie Kowalski po spadku a też było oczernianie jego osoby ale przekonaliśmy się że dogaduje się z zespołem i zabrakło troche szczęscia aby awansować. Słyszałem że Marcin JArosz ma być GRAJĄCYM trenerem w następnym sezonie więc nie wiem jak to będzie wyglądało oby jak najlepiej. Co do zarządu to Pan Chałas i jak i Pan Biały i reszta tych zwyrodnialców WON !!! Błąd Waldemara Jacksona że wykłąda kase (chodzi o stadion) na piłkę nożną gdzie powinny te pieniądze być przeznaczone na siatkówke ponieważ siatkówka jest to MOIM ZDANIEM sport Narodowy a nie piłka nożna gdzie nie ma wcale osiągnięć. Powinna powstać nowa hala bo o to ogólnie chodzi i siatkówka była i jest sportem typowo świdnickim i niech kolega z nickiem Avia TBS niech nie gada deb***izmów bo nie zna się na tym ,a z tego co słyszałęm to TBS-y to banda gnojków gimnazjalistów którzy robią z siebie WIELKICH Kibiców AVII ŚWIDNIK. Pieniądze powinny być wyłożone na sport gdzie jest więcej osiągnięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walczyliśmy o PLS a spadek z ligi- przegrane mecze były problememem w głowach zawodników a to nie wina trenera .choć jest współodpowiedzialny za spadek.A Grzegorz Ryś przyszedł za pózno kiedy nic już nie można było zrobić. .Ale jedno jest pewne trzeba zarząd zmienić bo inaczej nic nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walczyliśmy o PLS a spadek z ligi- przegrane mecze były problememem w głowach zawodników a to nie wina trenera .choć jest współodpowiedzialny za spadek.A Grzegorz Ryś przyszedł za pózno kiedy nic już nie można było zrobić. .Ale jedno jest pewne trzeba zarząd zmienić bo inaczej nic nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian Łagowski dawaj na sektor musicz być kolego i dopingować naszych siatkarzy w awansie do I ligi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj się dowiedziałem od znajomych że podczas meczu pomiędzy Avią a Jadarem w Świdniku pojawili się kibice piłki nożnej na sektorze Avii i zrobili totalną obore bo inaczej tego nie da się nazwać. Krzyczeć na meczu cyt"Broń Radom i że w Radomiu jest tylko Broń" i wrzucać na kibiców gości to jest chore i nienormalne ponieważ 1-nie wiadomo komu oni kibicują w sekcji piłki nożnej w Radomiu więc to posunięcie kiboli Avii to idiotyzm. 2-po meczu grupą 20 osobową chcieliście atakować 5 osób -WSTYD !!! 3-Jedna osoba Was powstrzymała więc stwierdzam fakt że nie warto się Was bać. 4-PRZYNOSICIE WSTYD KIBICOM SIATKÓWKI LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ. 5-Gdy kibice Jadaru zostali przeproszenie przez kibiców Avii (siatkówki) to powstała propaganda że Kibice Siatkówki to konfidenci i różne tego typu osobowości. 6-Nie wpier***ajcie się do spraw kibicowskich siatkówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...