Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasi znowu górą

Utworzony przez ktoś, 19 marca 2008 r. o 00:57 Powrót do artykułu
jak ktos nie wie co pisze to lepiej nie pisac wogole!!! sprawdzcie lepiej czy istnieje ktos taki jak "Radoslaw Radak"??? chyba takiego nie znajdziecie!!! co za smieszny pismak to pisal. takich dziennikarzy to ja znajde pod kazdym sklepem co pare slow wydrukuja niekoniecznie z sensem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze cos. ktos pisze o wladzach uczelni... nie bylo nikogo z wladz uczelni. wladze sportowcow maja daleko w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
i jeszcze cos. ktos pisze o wladzach uczelni... nie bylo nikogo z wladz uczelni. wladze sportowcow maja daleko w d...
e chyba byl jakis prorektor, a to to wladza chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ktoś" nie zauważył jeszcze jednego błędu w pisowni nazwiska. Otóż najlepszą atakującą została uznana Agnieszka LATOŚ córka czołowego przed laty siatkarza lubelskiej AM. Może jeszcze jedna uwaga, wyróznienie dostała zawodniczka libero z Warszawy, która w meczu finałowym była jedną z najsłabszych na parkiecie, czyżby ukłon dla stolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem pogratulować naszym drużynom..... SZIAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! oraz POZDROWIENIA DLA AZETESÓW LUBLIN !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos nie wie co pisze to lepiej nie pisac wogole!!! sprawdzcie lepiej czy istnieje ktos taki jak "Radoslaw Radak"??? chyba takiego nie znajdziecie!!! co za smieszny pismak to pisal. takich dziennikarzy to ja znajde pod kazdym sklepem co pare slow wydrukuja niekoniecznie z sensem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...