Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siatkarze Avii rozpoczęli play-offy od dwóch zwycięstw z Karpatami Krosno

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2020 r. o 08:50 Powrót do artykułu
Po takich zwycięstwach ledwo co, nawet po przejściu Karpat dalej nie ma co szukac, ostatni przystanek to turniej półfinałowy i nic więcej czyli tak jak rok temu. Nie wydaje mi się by to była zasłona dymna przed innymi przeciwnikami. Chociaż skład na boisku nie wygląda na optymalny. Ale nie oklamujmy się Karpaty to tylko przeciętna drużyna która w sezonie zasadniczym zdobyła 2 razy mniej punktów niż avia. W dalszych etapach przeszkody do pokonania będą o wiele trudniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po tym że nazwę klubu napisałeś z małej litery, nie jesteś kibicem Avii, ale po części się z tobą zgadzam. W półfinale oprócz Avii i Kozienic będą zapewne TKS Tychy no i MKS Andrychów lub Kęczanin Kęty. Tu po zaciętej walce powinni sobie chłopaki poradzić. Finałowy turniej będzie już o klasę lepszy. Astra Nowa Sól, Czarni Rząśnia, Olimpia Sulęcin czy Bas Białystok to drużyny które mogą nie dać Avii ugrać nawet seta. Z nimi agresywna zagrywka będzie normą,czyli z tym z czym Avia miała kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko w ostatnich meczach wygląda to słabiutko. Brakuje w Avii zawodnika lidera. Chociażby takiego jak nr 1 z Krosna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do konca nie wiem co trener kombinuje, moze ma nerwy ze stali i pomimo zlego wyniku w trakcie seta i slabej gry nie wymienia zawodnikow na lepszych ktorzy sa na lawce bardzo ciezko powiedziec. Bo bardzo dziwi mnie trzymanie na boisku p. Bladzinskiego, ktory jest blokowany raz za razem. Nie mowie ze nie zdobywa punktow bo zdobywa ale na tyle atakow co wykonuje to chyba normalne ze pare punktow zdobedzie, z kiwaniem tez ma ogromny problem, a skutecznosc na poziomie 20-25% to moglby sobie prezentowac ale w blekitnych ropczyce albo tego typu druzynie ale nie w Avii Swidnik. Jakby jakims cudem Avii udalo sie awansowac to napewno chlopak nie nadaje sie zeby zostac nawet na lawke. Ale po tak ciezkich bojach z przecietniakiem jakim sa karpaty szanse sa iluzoryczne, chyba ze szczyt formy rzeczywiscie bedzie na turnieje i ze szostka grajaca bedzie inna niz ta w niedziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa hala dla Avii, bedzie gdzie grac w drugiej lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciało się w zeszłym sezonie to teraz g.... z awansu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez Kurka i Sługockiego nic nie ugraja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie ma kasy na sprowadzenie zawodników z wyższych lig to należy pomyśleć nad sprowadzeniem Michała Moniaka, ale niby jest sponsor Bogdanka. Aby tylko ochota na awans była bo z tym to może być różnie ponieważ kilku zawodników z pewnością wie że nie nadaje się na 1 ligę i wygodnie jest im grać w 2 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa hala dla siatkarzy musi być, nieważne jaka liga hala musi byc!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawcy tematu z kąta zabrali glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co nie ma paniki. To jest faza play-off więc nikt się nie położy. Przed laty gdy Avia była głównym faworytem do wejścia do najwyższej klasy rozgrywkowej po dwumeczu w Świdniku miała stan 1:1 by na wyjeździe gładko wygrać dwukrotnie i awansować. Teraz jest 2:0 więc wszystko pod kontrolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co nie ma paniki. To jest faza play-off więc nikt się nie położy. Przed laty gdy Avia była głównym faworytem do wejścia do najwyższej klasy rozgrywkowej po dwumeczu w Świdniku miała stan 1:1 by na wyjeździe gładko wygrać dwukrotnie i awansować. Teraz jest 2:0 więc wszystko pod kontrolą.
 panie kolego czas wybudzic sie ze spiaczki ciekawe jakie argumenty padna za 2  miesiace wszystko zgonicie na koronowirus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś kibice avii przycichli po tych super meczach ledwo wygranych, w turnieju z tą grą są bez szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awansu nie będzie, jest druga liga czyli to co kibice lubią i im nie przeszkadza...siatkarzom też to pauję, dostają pensje za ogrywanie leszczy (nie muszą iść do normalnej roboty), popieprzą do kamery że szykujemy formę życia (haha) na play off a młode pelikany (frajerzy) czy kibice Avii (jak kto woli nazwać) będą klaskać jak osioły co sezon. Jedyny mądry to Bogdanka który wycofa się po tym sezonie i przeniesie pieniądze na LKPS czyli do klubu w którym jest mądry, rozsądny zarząd i nikt nie robi z ludzi (kibiców, sponsorów, media, władze miasta) w konia. Za rok doczekamy się Plus Ligi, może za dwa....to kwestia czasu a Avia ? Bądźmy poważni albo w ogóle. Awansu nie będzie ale to nic, już widzę aktorskie miny pseudosiatkarzy po odpadnięciu z półfinałów, jak to im żal a tak naprawdę to mendy i patałachy który nie potrafią zrobić awansu od 5 lat (poza Kusiorem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesie ŁŁŁŁŁOBIECUJEMY ZA ROK AWANS A TERA MI WYPŁAĆ KASĘ I POPROSZĘ NOWY KONTRAKT INO LEPSZY WYŻSZY BO ŻEM JEST URODZONY W ŚWIDNIKU I JA UTOŻSAMIAM SIĘ Z KLUBEM, CZASEM UMIEM ODBIĆ PIŁKĘ. PREZES WIDZIAŁ, KIBICE WIDZIELI JAK POTRAFIĘ DOBRZE GRAĆ Z KOZIENICAMI, SANOKAMI I CEBULAKAMI NA PASTWISKU. A KIBICÓW TO JA MAM W DUPIĘ ! ONI BĘDĄ MI DOPINGOWAĆ BO SOM FRAJERAMI, A JA BYNDE UDAWAŁ ŻE TAK BARDZO KOCHAM TEN KLUB (NO ALE MUSI MI DOBRZE PŁACIĆ), BYNDĘ UDAWAŁ CAŁY SEZON ŻE SZYKUJĘ FORMĘ NA DECYDUJĄCE MECZE BO CHCĘ AWANSOWAĆ (TYLKO PO CO MI AWANSOWAĆ JAK MNIE NOWY TRENER WYJEBIE Z DRUŻYNY BO JA TAKI SŁABY NA 1LIGĘ !?), NIEEE...TO MUSZĘ JEDNAK ZGUBIĆ FORMĘ :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ściska d...... kopaczom, że siatkarze co roku walczą o najwyższe cele. Gdyby jeszcze zamienić się budżetem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA TEŻ JESTEM ZAJEBISTY ALE NA PÓŁFINAŁY ZGŁOSZĘ KONTUZJĘ ŻEBY NIE BYŁO ŻE TO NASZA WINA TYLKO TAKI NAS PECH DOPADŁ. CHCEMY AWANSU ALE NIE DZIŚ, MOŻE ZA ROK MOŻE ZA DWA I POTEM PÓJDĘ DO NORMALNEJ PRACY. FRAJERZY KLASKAĆ, DOPINGOWAĆ BO DZIĘKI WAM MAM KASĘ OD SPONSORA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oh jakie bóle zadka kibiców Politechniki... Awansowaliście? Fantastycznie! Gratulacje! Ale po co te hejty na Avię? Szacunku trochę do tak zasłużonego klubu dla Lubelszczyzny. Życzę dobry wyników w 1 lidze i dużo pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty siatkarz jesteś taki zajebisty jak i cała drużyna, tylko że w półfinałach o ile dojdziecie to jak wygracie ze 2 sety to będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...