Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siatkarze Politechniki chcą walczyć o I ligę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Dlaczego kilku siatkarzy uciekło do Świdnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu nie wynika że uciekli. LKPS większości nie widział w składzie na najbliższy sezon. Tyle w temacie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Świdnik sypnęło kasą :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekszosc siatkarzy mialo zostac ale nie dogadalo sie z wladzami klubu. a ze w swidniku jest wieksza kasiora to chlopaki odeszli. proste!! wladze pszczolki nawalily. odszedl trzon druzyny... ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytując klasyka: "Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to ch..". Każdy kij ma dwa końce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dogadali się? (śmiechu warte). Ja tu widzę, że się dogadali, ale z lepszymi zawodnikami. No chyba, że Kwiecień, Cymerman i Jesień są słabsi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre działanie władz klubu. Jeśli chcą awansować do I ligi muszą oprzeć grę zespołu na lepszych zawodnikach, bo szczyt możliwości poprzedniego trenera i składu, to niestety tylko II liga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesień? A gdzie on gral? W miedzyrzecu w 2lidze kilka lat temu? Kwiecień? Wiecznie rezerwowy w 1lidze?:) Cymerman którego nie chcieli w tomszowie? Rzeczywiście udane tansfery:) zostaje rejowski który miał cieniuśki sezon i czubiski który nie lapal się w pierwszym składzie..rzeczywiscie wzmnocnienia. Liga szybko zweryfikuje..stawiam ze Lublina nie bedzie nawet w 4...niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiana trenera z doświadczeniem ale bez osiągnięć na trenera nowicjusza - oj nie wiem czy to dobra zmiana. Chyba, że w klub się poróżnił z trenerem Czarneckim i nie było wyjścia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście boisko zweryfikuje, ale porównując poszczególnych zawodników na pozycjach moim zdaniem zdecydowanie na plus. Kwiecień może i przegrywał rywalizację o szóstkę w 1 lidze ale w Bundeslidze grał jako pierwszy w porównaniu do Piglowskiego który zaliczył dwa sezony w 2 lidze W LKPS to wypada lepiej. Bonislawski jedynie 2 liga - Cymerman grał w 1 i 2 razy awansował do niej - też na plus tutaj zmiana. Machowicz 2 sezony w LKPS, Kępka kilka sezonów w 2 lidze , z kolei Jesień kilka sezonów bez przerwy w 2 lidze i Borris przychodzi z 1 ligi - tutaj także zmiany na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można mówić o zmianach na plus po tym kto gdzie gral :) a ja wam mowie ze wladze lkpsu spieprzyli sprawę puszczając zgrany juz ze sobą trzon drużyny...i zamienili slabszymi zawodnikami... No cóż boisko zweryfikuje. Trzymam kcuki za obie drużyny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgrany trzon drużyny dopiero na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej zagwarantował sobie 2 miejsce w tabeli. W fazie playoff wielkim fartem pokonał juniorów z Rzeszowa i Kozienice, w półfinale zajął tylko 4 miejsce. Mimo wszystko boisko znowu wszystkich zweryfikuje a presja na niektórych będzie ogromna $$$ Liga zapowiada się ciekawie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak inaczej można zawodników porównać jak nie tym gdzie grali i co osiągnęli w sytuacji kiedy ze sobą nie grali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrażaj się Gościu i z takimi tekstami "sp....li" idź na forum kibiców piłki nożnej. Ciekaw jestem na jakiej podstawie ty twierdzisz, że zamienili na gorszych, a może jednak nie jestem ciekaw czytając twoje komentarze. Podoba mi się opis poszczególnych pozycji i rzeczywiście na papierze wygląda to lepiej, ale jak wszyscy wiemy boisko i tak wszystko zweryfikuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKPS wzmocnił się i to widać wyraźnie. Nie wiem czy to starczy na I ligę ale na pewno będą w pierwszej trójce na koniec sezonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...