Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siatkówka: Avia się nie poddaje

Utworzony przez kiedyś kibic, 21 marca 2009 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Ludzie nie idźcie na ten mecz.To jest bez sensu.Sami siatkarze mówią że przegrają z Siatkarzem i jest to informacja z bardzo pewnego źródła.Zresztą tak jest już od lat.Niezła postawa w części zasadniczej sezonu a im bliżej zakończenia rozgrywek tym coraz gorsza gra i wyniki.To jest wstyd dla świdnickiego klubu.Dla mnie nazwa "AVIA"coś znaczy i takie jej hańbienie jest dla mnie niedopuszczalne.Zainteresowanie siatkówką jest w Świdniku tylko wtedy kiedy są wyniki a kiedy zespół przegrywa(czyli zawsze pod koniec sezonu)kibice zgodnie z logiką przestają przychodzić na mecze i marnować pieniądze.Działacze powinni się zdecydować i albo postawić zdecydowanie awans za cel dla zespołu i wyciągać zdecydowane konsekwencje w razie gdy cel nie zostanie zrealizowany albo zdecydować się na grę na granicy 1 i 2 ligi za zdecydowanie mniejsze pieniądze a przynajmniej byłyby emocje dla kibiców związane z walką o utrzymanie albo o awans z 2ligi.Nie ukrywam że jestem kibicem sekcji piłkarskiej i zdecydowanie wolałbym żeby chociaż połowa budżetu siatkarzy została przekazana dla naszych kopaczy ale jestem też gotów zgodzić się na faworyzowanie siatkówki jeśli tylko będzie to siatkówka na najwyższym poziomie a zespół będzie grał przez cały sezon a nie markował grę pod koniec sezonu byle tylko odbębnić ostatnie kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ! Niech se grają dla kilku Jegomości siedzących od strony kortów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś kibic napisał:
Ludzie nie idźcie na ten mecz.To jest bez sensu.Sami siatkarze mówią że przegrają z Siatkarzem i jest to informacja z bardzo pewnego źródła.Zresztą tak jest już od lat.Niezła postawa w części zasadniczej sezonu a im bliżej zakończenia rozgrywek tym coraz gorsza gra i wyniki.To jest wstyd dla świdnickiego klubu.Dla mnie nazwa "AVIA"coś znaczy i takie jej hańbienie jest dla mnie niedopuszczalne.Zainteresowanie siatkówką jest w Świdniku tylko wtedy kiedy są wyniki a kiedy zespół przegrywa(czyli zawsze pod koniec sezonu)kibice zgodnie z logiką przestają przychodzić na mecze i marnować pieniądze.Działacze powinni się zdecydować i albo postawić zdecydowanie awans za cel dla zespołu i wyciągać zdecydowane konsekwencje w razie gdy cel nie zostanie zrealizowany albo zdecydować się na grę na granicy 1 i 2 ligi za zdecydowanie mniejsze pieniądze a przynajmniej byłyby emocje dla kibiców związane z walką o utrzymanie albo o awans z 2ligi.Nie ukrywam że jestem kibicem sekcji piłkarskiej i zdecydowanie wolałbym żeby chociaż połowa budżetu siatkarzy została przekazana dla naszych kopaczy ale jestem też gotów zgodzić się na faworyzowanie siatkówki jeśli tylko będzie to siatkówka na najwyższym poziomie a zespół będzie grał przez cały sezon a nie markował grę pod koniec sezonu byle tylko odbębnić ostatnie kolejki.
Jesteś mało zorientowany w sytuacji . Piłkarze i siatkarze to dwie odrębne sekcje czy stowarzyszenia i nie mają ze sobą nic wspólnego , poza nazwą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieważne czy są to 2 odrębne sekcje czy jedno ciało.Zresztą kiedyś był to jeden klub ale oczywiście jak do władzy doszedł pewien jegomość pan L., chciał zlikwidować sekcję piłkarską,co oczywiście nie podobało się kibicom i spowodowało że na meczach siatkarzy pojawiały się różne transparenty na temat tego pana i nastąpiło rozdzielenie sekcji i zniknęło nasze FKS a powstało jakieś dziwne GPTS i ASPS .Jednak jak już pisałem to nieważne.Przecież oba kluby i siatkarski i piłkarski dostają pieniądze od WSK.O ile dotacji z miasta pewnie zabrać nie można to Zakład może zdecydować się na przekazanie większej sumy na piłkarzy kosztem siatkarzy.A wczorajszy blamaż pokazuje i utwierdza mnie w przekonaniu, że utrzymywanie tego dziadostwa jest kompletnym bezsensem trwonieniem pieniędzy i kompromitowaniem świdnickiego sportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...