Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Ziółkowski (Speed Car Motor Lublin): Liczy się dyscyplina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Panie Jacku , z całym szacunkiem ale niech się Pan zajmie trenowaniem żużlowców (co wychodzi Panu znakomicie) , a nie prognozowaniem zakończenia wirusa , o czym Pan nie ma zielonego pojęcia . Temperatura powietrza nie ma wpływu na koronawirusa , pewnie Pan wie , że zdrowy człowiek ma 36,6 stopnia , a jakoś wirusowi to nie przeszkadza .... Niech każdy wypowiada się o rzeczach na których się zna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku , z całym szacunkiem ale niech się Pan zajmie trenowaniem żużlowców (co wychodzi Panu znakomicie) , a nie prognozowaniem zakończenia wirusa , o czym Pan nie ma zielonego pojęcia . Temperatura powietrza nie ma wpływu na koronawirusa , pewnie Pan wie , że zdrowy człowiek ma 36,6 stopnia , a jakoś wirusowi to nie przeszkadza .... Niech każdy wypowiada się o rzeczach na których się zna .
 Akurat on jednak nie zna się na trenowaniu, podobnie jak też to że jest słabym strategiem, co udowodnił w zeszłym sezonie. Natomiast prowadzić dywagacje nt koronawrusa może i nikt mu tego nie zabroni, nawet ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dywagacje tak , tylko niech nie robi ludziom wody z mózgu pieprząc takie farmazony medyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kropka widzę za to , że znasz się i na żużlu i na medycynie . Omnibus powiatowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kropka widzę za to , że znasz się i na żużlu i na medycynie . Omnibus powiatowy.
 Nie mierz kogoś swoją miarą... To że uważasz się za mądralińskiego nie znaczy, że taki jesteś, bo nic konstruktywnego nie napisałeś. O żużlu nie wiesz za wiele, więc pytaj, bo ja w przeciwieństwie do ciebie cośtam wiem, a od mądrych chętnie coś więcej się dowiem (czyt.: nie od ciebie). Podpisujesz się jako lekarz, więc może chociaż tu mi odpowiesz: Co zwalcza koronawirusa? Jak domowymi sposobami (lub medycznymi) działać prewencyjnie aby nie dopuścić do zakażenia? Jak długo od ekspozycji wirusa minie zanim wirus zaatakuje osobę wcześniej zdrową? Kiedy można spodziewać się spadku zachorowań? Jakie czynniki środowiskowe mają wpływ na istnienie lub nie wirusa? No to słucham odpowiedzi medyku powiatowy, omnibusie medycyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam wiesz , coś tam słyszałeś ... Szkoda mojego czasu. Duuuużo zdrowia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam wiesz , coś tam słyszałeś ... Szkoda mojego czasu. Duuuużo zdrowia !
 Heh, tak też myślałem. Ośmieszasz się tylko gościu i tyle. Szkoda twojego czasu? A może szkoda że nie masz wiedzy? Ech wstyd! Troszkę ośmieszyłeś się, no ale tak to jest jak ktoś podpisuje się "lekarz" a obok lekarza jedynie przechodził. Tylko po co to cwaniakowanie zza klawiatury skoro nie ma się o czymś pojęcia? Sarkazm przemilczę, bo szkoda mi ciebie, chciałeś błysnąć,a nie wyszło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku , z całym szacunkiem ale niech się Pan zajmie trenowaniem żużlowców (co wychodzi Panu znakomicie) , a nie prognozowaniem zakończenia wirusa , o czym Pan nie ma zielonego pojęcia . Temperatura powietrza nie ma wpływu na koronawirusa , pewnie Pan wie , że zdrowy człowiek ma 36,6 stopnia , a jakoś wirusowi to nie przeszkadza .... Niech każdy wypowiada się o rzeczach na których się zna .
 Dobrze prawisz i tego się trzymaj,to znaczy nie pi...ol głupot. Co innego organizm żywiciela,a co innego suche powietrze o zbliżonej temperaturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropka na prezydenta ! Pieprzy podobnie jak Adrian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropka na prezydenta ! Pieprzy podobnie jak Adrian.
 Ty facet poważnie masz problemy ze sobą, raz to jesteś "Lekarz", innym razem podpisujesz się jako "Speed Car"... lecz się człeniu i... może już nie ośmieszaj, bo jednak to... ty piep..ysz, choć z pisownią u ciebie marnie. W zasadzie nic nie potrafisz napisać sensownego oprócz obrażania kogoś mądrzejszego od siebie. I jeszcze wystawianie sobie "plusów" pod swoimi postami...żenua! i wstyd xD P.S. Jesteś typowym deebilem internetowym i napinaczem - ale to tak już żebyś się nie obrażał bo to tylko stwierdzenie faktów. EOT (o ile wiesz co znaczy). Nara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź już spać , jutro masz lekcje online od rana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wraz z nadchodzącym kryzysem ekonomicznym pan prezydent zweryfikuje swoje plany co do budowy kolejnego stadionu( oby), pewnie co do dworca metropolitalnego również (niestety)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...