Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maciej Kuciapa (Speed Car Motor): Pojawiła się nerwowość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2019 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Nerwowość?Po pierwsze nie powinien użyć takiego słowa publicznie"1 trener" "opiekun młodzieży" czy jak go namaścił Jakub Kępa.To dowód na brak wiary w resztę zresztą jak najbardziej uzasadniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super szkółka i "szkolenie" młodzieży ;D aż 2 zawodników będzie zdawało licencję ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledź powinien być trenerem a nie Kuciapa, nie zatrzymanie trenera który dwa razy awansował świadczy o tym że nie najlepiej tam się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mi wyjaśni - skąd nagle ten Pan został trenerem? Po odejściu Śledzia miało nie być trenera a Manager - J. Ziółkowski. Kuciapa miał szkolić młodzież. Aż tu nagle od kilku dni jest on przedstawiany w mediach jako trener. Mam wrażenie, mimo całego szacunku do drużyny, że klan Kępów tak jak błyskotliwie przyczynił się do awansu tak równie błyskotliwie przyczyni się do szybkiego spadku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywistą oczywistością jest brak w klubie osoby trenera. Nie nam kibicom mieszać sie w założenia Pana Kepy. Awansował z klubem dwukrotnie muszę mieć zaufanie. Pewnie tajemnicą jest dlaczego D. Śledź odchodzi po dwóch awansach.... Pewnie w trakcie sezonu czegoś się dowiemy :). Wg założeń Pana J. Kępa wszystko jest w rękach p. Ziółkowskiego-dobór i rotacja skladem (może bez rotacji) - określanego mianem managera. Pan Kuciapa ma zajmować się szkoleniem młodzieży. Chciałbym się mylić, ale od czasu kontuzji Zengoty wdarł się do klubu strach. Pomijam sprawę Hancocka - tj. sprawa P. J. Kępy. Kwestia naszego toru - ma być sprzymierzeńcem-również pomijam - nic takiego nie będzie, w ekstralidze nie jeżdżą kelnerzy. Prosze P. Jakubie o dobry sezon. Ale tak jak Pan tak i ja wiem że go nie będzie. Ale jedo wiemy wszyscy. Łaska kibica na pstrym... Obym się mylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...