Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porażka Speed Car Motoru Lublin w cieniu kontrowersji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2017 r. o 16:14 Powrót do artykułu
juz po awansie bo mojrzeszow ma dobry sklad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Falubaz też ma dobry baa nawet bardzo dobry ehh takie gadanie nie składem się jedzie. Widzisz jak można przegrać dobrym składem w gnieźnie z jakimiś Gałami i Nowakami. Zobaczymy jak to bedzie w rzeszowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszow ma dobry sklad?????Wolne zarty.Rzeszow ma ale kupe dlugow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa najważniejsze biegi decydujące o awansie czyli 14 i 15 przegrali 10:2 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hała gnizno wygrała dzięki sędziemu cienkie to gnizno jak sik komara ,a co do biegów nominowanych to lotnych sedzia nie widział:) wolne zżarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów rozjedziemy oni są słabi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pozwolę sobie na to spojrzeć z innej strony i powiedzieć, że jestem dumny z zawodników i trenera. Przegrali trochę przez sędziego, więc spodziewałem się ogromnej nagonki, protestów, odwołań, wyzwisk. Owszem, są skargi i komentarze, ale na całkowicie dopuszczalnym poziomie. Czyli można przegrać jako sportowiec, a niekoniecznie przegrać jako człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki grodzki będzie sędziował który nie ma pojęcia o żużlu bo go tatuś wstawił to tak będzie. Mam nadzieje ze w niedługim czasie zrobimy z niego nie na torze tylko na ulicy to samo co mogło przytrafić się miesiącowi po wejściu bertzona. Zobaczymy jaki będziesz twardy gościu. Banda leśnych dziadków rządzi tym żużlem i tak będzie ale niedługo się wezmą i za nich. Chłopaki powalczymy jeszcze może nie tym składem ale powalczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popularny „Jeleń”- komentatorzy sportowi nie rozumieją słowa "popularny". Przecież wystarczy powiedzieć Jeleń, Lewy, Zengi, po co mówić popularny Jeleń, popularny Lewy, popularny Zengi, to brzmi śmiesznie i nienaturalnie, Słownik języka polskiego nie uznaje takiego znaczenia tego słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sie mylę, nie wiem ale uważam ze dopóki sędziwie nie będą rozliczanie ze swoich "dziwnych" decyzji nic się nie zmieni. Patrząc na ich decyzje to chwilami nóż się w kieszeni otwiera i sama jako kobieta podeszłabym i walnęła w ten łeb. (sorki). Chodze na mecze i czasami wierzyć się nie chce jak są wrogo nastawieni do jednej z drużyn i wypaczają wyniki. Ale to mije zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mamy kontrowersje, a sędzia-ludzik michelin spasiony, ma kasę w kieszeni. Drukarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gniezno. i wszytsko jasne :/ to stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety sędzia wypaczył wynik meczu. W tak ważnym meczu taki słaby sedzia. Kompromitacja. I nie chodzi mi tylko o kontrowersyjne wykluczenie Miesiąca. Bohater meczu jakim został okrzykniety Adrian Gała co najmniej 2 razy ukradł start. Co zupełnie nie wzruszyło pseudo sędziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...