Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież swojaki otrzymały karnety wcześniej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie mamy technologie informatyczne. Klub nie sprzedaje wejściówek, tylko zleca to specjalistycznej firmie. Widać, że firmy tym zajmujące się, nie są w stanie zapewnić technologii informatycznej, która zapewniłaby możliwość sprzedaży ok. 9000 biletów w ciągu kilku minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takiej akcji sprzedaży - kompletnie odechciało mi się kibicowania tego. Jawny brak szacunku i jeszcze do końca wciskana ściema, że będzie można wybierać miejsca, przecież widać, że to było nieaktywne zdjęcie. Żenada panie kępa. =====dziękuję za negatywne przeżycia i zawiedzione dzieci ====
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub ma w du...e kibiców. Widać kasa najważniejsza. Patrzą przez pryzmat sezonu a nie kolejnych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadną z ekstraligi to nie będzie tego problemu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub powinien być prywatny i mieć swój stadion. Jest to działalność prywatna więc nie bardzo wiem co miasto ma do budowy nowego obiektu. Chyba że miasto widzi w tym sposób na zarabianie wynajmując obiekt klubowi lub oddając w dzierżawę. Umowa powinna być podpisana na max 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz w co zainwestować swoich pieniędzy. Polecam ***bit.ly/gielda-kryptowalut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub powinien być prywatny i mieć swój stadion. Jest to działalność prywatna więc nie bardzo wiem co miasto ma do budowy nowego obiektu. Chyba że miasto widzi w tym sposób na zarabianie wynajmując obiekt klubowi lub oddając w dzierżawę. Umowa powinna być podpisana na max 4 lata.
 Niestety takie inwestycje jak stadiony w polskim systemie gospodarczym nie są i długo nie będą prywatne. Nawet w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chciałby mieć karnet i najlepiej za cenę ulgowego. Modrale :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo a nie klub, żeby tak skandalicznie podchodzić do swojego kibica. Od lat z nim jestem ale teraz to skrzywdzili swoich kibiców i to tych najwierniejszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chciałby mieć karnet i najlepiej za cenę ulgowego. Modrale :)
 Ja mam 10 karnetow I jutro ruszam ze sprzedaza 1000 zl za paczke zapałek do tego karnet gratis ,I pokaze temu klubikowi na czym polega profesjonalna sprzedaz karnetow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro poszły wszystkie "na pniu" to znaczy, że były za tanie. Podpowiem jak to się robi. Rozpoczynacie sprzedaż 20 listopada z ceną zaporową powiedzmy 1500 zł, najlepsze miejsca są do wzięcia z pewnością ktoś się skusi. Po tygodniu cena 1000 zł, po następnym 800 ... 600 ... 500 .... w którymś momencie sprzedacie wszystkie. Bez tłoku, bez zapchanych serwerów. Oczywiście ceny i daty ich obniżek muszą być uprzednio znane. Prawo podaży i popytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś Janusz płacze do gazet bo nie będzie mógł 30 miejsc stretchem przed meczem zająć :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik Łęczna przez tydzień czasu sprzedawał wejściówki na mecz z Legią tylko i wyłącznie dla kibiców, którzy mieli do tej pory karnet bądź przynajmniej jeden raz byli na meczu. To jest szacunek dla swojego wiernego kibica. Teraz klub otworzył sprzedaż dla pozostałych kibiców. Można? Można. Proszę pojechać do Łęcznej i zapytać jak to się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....... i przypominam, że przy zakupie poprzez aplikację Eventim, nie można skorzystać z opcji wyboru z planu. Tak było i jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem żużla od 30 lat.Bylem z klubem czy jeździł w 1 czy 2 lidze,byłem kiedy jeździł w ekstralidze.Kibicem się jest a nie się bywa dlatego jestem zawiedziony tym co zrobił klub Motor Lublin wczoraj.Od lat kupuje karnety na mecze a klub wczoraj zadrwił ze mnie jako wiernego kibica. Zdaje sobie sprawę z tego jaki mamy stadion w Lublinie,jaka jest jego pojemność lecz zarząd klubu powinien docenić ludzi którzy od lat kupują karnety na mecze Motoru i to właśnie Ci ktorzy mieli karnety w poprzednich sezonach powinni być zaproszeni do zakupów jakos pierwsi.Nie rozumiem tez rezerwacji 3 tysięcy miejsc dla firm. Czy ludzie z firm sponsorujących klub są lepszymi fanami od tych którzy regularnie kibicują od 30 lat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gościu który jest w artukule naraża się na kare finansową ze strony eventim.pl, bo podpisał regulamin i według niego nie można odsprzedawać karnetu drugiej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu z Grudziądzem gdy przyszło 350 osób, byłem na meczach gdy nie przychodziło 1000 osób, a co teraz otrzymałem w zamian od Kępy? GÓ...O bo liczy się ch... wie co. Miasto Lublin z moich podatków daje na ten klub 4 000 000 PLN, a kto zasiądzie na trybunach. Janusze ze wsi i satelickich miasteczek bo akurat jest powód by się lansować. WSTYD i KPINA - Panie Żuk zapamiętam to sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi kibice beda teraz ogladac mecze w TV a na stadionie beda same VIPy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedzie janusz I grazyna z konskowoli I beda spiewac motur motur ale to przed meczem potem janusz pol meczu spedzi na kupnie smierdzacej kielbasy z musztarda az resztka zostanie mu na wąsach I na koniec drugie pol zawodow spedzi w kolejce za piwem pyrła w plastikowym kubeczku. Jak juz wychla te szczy-ny to sie zorientuje ze czas wracac na wioske bo krowy juz rycza z glodu a grazyna sie zgubila na sektorze zyletka wsrod sezonowych łogieròw sukcesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...