Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sam jestem zniesmaczony cala sytuacja.Od 28 lat regularnie chodze na zuzel mialem stale swoje miejsce (jak wiekszosc pewnie) a teraz zostalem zmuszony do szukania i to na sile zupelnie nowego miejsca.Od 4 lat(od poczstku dzialania nowego klubu Speed Car Motor Lublin)kupowalem karnety na mecze zuzlowe a teraz nawet nie bylo szans żeby kupic w normalnych warunkach karnetu.Kolejny sektor przy wyjezdzie z parku maszyn zostal zabrany kibicom a oddany VIPom bo oni wiadomo sa wazniejsi.To wszystko jest duza rysa na wizeunku klubu.Ja osobiscie zakupilem karnet ale w ramach protestu bede chcial go oddac bo szczerze powiedziawszy dzialania obecne klubu z karnetami z sektorami zniechecily mnie do marnowania swojego cennego czadu.Nie jestem gowniarzem a tak zostalem (zostalismy)potraktowani.Ale przeciez Lublin to zuzel...dla ludzi sukcesy na trybunach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my z Kraśnika chamy, bilety mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem zniesmaczony cala sytuacja.Od 28 lat regularnie chodze na zuzel mialem stale swoje miejsce (jak wiekszosc pewnie) a teraz zostalem zmuszony do szukania i to na sile zupelnie nowego miejsca.Od 4 lat(od poczstku dzialania nowego klubu Speed Car Motor Lublin)kupowalem karnety na mecze zuzlowe a teraz nawet nie bylo szans żeby kupic w normalnych warunkach karnetu.Kolejny sektor przy wyjezdzie z parku maszyn zostal zabrany kibicom a oddany VIPom bo oni wiadomo sa wazniejsi.To wszystko jest duza rysa na wizeunku klubu.Ja osobiscie zakupilem karnet ale w ramach protestu bede chcial go oddac bo szczerze powiedziawszy dzialania obecne klubu z karnetami z sektorami zniechecily mnie do marnowania swojego cennego czadu.Nie jestem gowniarzem a tak zostalem (zostalismy)potraktowani.Ale przeciez Lublin to zuzel...dla ludzi sukcesy na trybunach
 Tez kupywalem karnet od poczatku powstania tego km crossu czy jak tam na to mowili kupywalem tez wczesniej karnety ,bilety I chu., wie co jeszcze ,ponad 30lat na tej ruinie  za Motorem ,lkż tż I innymi wynalazkami a dzis mie mam karnetu. Ale nie zaluje, pierd..e taki zarzad co mysli tylko o pieniadzach. Kepa jeszcze nie dorosl do ekstraligi, kto ogladal gale ekstralipy ten wie jak spalil buraka I sie zaczal jąkac I telepac. Przynajmniej nie bede czul smrodu tej smierdzacej kielbasy z niby grila ,wspolczuje tym co to zarli a jednoczesnie szacunek :-)  Podpisano Lenar Nigmatzjanow byly zawodnik z Lublina ,janusze pewnie wiedza :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my z Kraśnika chamy, bilety mamy.
 A my was napadniemy kola przebijemy w A czworce,  karnety zabierzemy I dalej bedziecie tylko chamami ale juz bez karnetow :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzę to , za 3 tyś zł( tyle chciałem wydać na karnety) , będę miał łychy na 2 sezony i przed tv sobie pooglądam . Bez łachy ( za to z łychą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kępę powinni już zwolnić z tego prezesostwa zrobił już swoje w niższych ligach, Ekstraliga go przerosła czas na ludzi bardziej ogarniętych w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kępę powinni już zwolnić z tego prezesostwa zrobił już swoje w niższych ligach, Ekstraliga go przerosła czas na ludzi bardziej ogarniętych w temacie.
 Masz rację. Mógł te karnety sprzedać za 500 zł a nie 320, na pewno klub więcej by zarobił i byłaby kasa na lepszych zawodników za rok. Szkoda, że tak to wyszło ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się udało jakimś cudem kupić wczoraj jeden karnet wprawdzie nie na sektorze na którym siedzę od 30-tu lat i w niskim rzędzie tuż przy torze, nie wiem czy z tego miejsca cokolwiek widać ale nic to lepszy rydz niż nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ja miałem szczęście a może lepiej zabrzmi EUPHORIE losujac właśnie w tym sektorze i to dwa razy tylko że był mały problem chciałem oglądać na żywo z rodziną a w takim przypadku będę zmuszony oglądać w tv bo zrezygnowałem ☹️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie wskakiwał 2 razy sektor Euforii C3 ale usuwałem go z koszyka bo nie chciałem im zgodnie z tym o co prosili zabierać miejsca i w końcu zostałem z niczym, zostaje oglądanie przed telewizorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ponumerowali te miejsca, nie trzeba będzie mając karnet koczować 4 godziny przed meczem pod bramami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że udało mi się kupić bilety. Jeszcze nigdy nie byliśmy z partnerem na meczu żużlowym, a teraz będziemy na wszystkich. Ale sowa cieszę. Pozdrawiam. Andrzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że udało mi się kupić bilety. Jeszcze nigdy nie byliśmy z partnerem na meczu żużlowym, a teraz będziemy na wszystkich. Ale sowa cieszę. Pozdrawiam. Andrzej.
 A po meczu bedziesz mogl mu przeczyscic tłumik :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale lament bo nie mają karnetów a na forum najlepszy jest kibicLBN Brawo ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolałem mecze w II lidze, bilet człowiek kupił w kasie 15 minut przed meczem, siadł gdzie chciał, kłopotów z parkingiem nie było, spiker był normalny Pan Stypuła nie ten oszołom co teraz. Na trybunach prawdziwi kibice żużla wypełniający programy. Proponuję stworzyć nowy klub pyrkający sobie w II-giej lidze jeśli nie da się w Lublinie to gdzieś nie daleko w Zamościu czy Chełmie ze spokojną atmosferą bez tego szaleństwa ekstraligowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...