Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle na farcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla nowego stadionu!!! Miasta zadłużonego na 1 500 000 000zł nie stać na nowe "błyskotki"!!! Niech tzw. kibice sfinansują budowę bo mieszkańcy mają mieć sprawną komunikację miejską a nie 20-letnie jelcze jeżdżące raz na godzinę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Lublina niezbędne jest by mieć centrum komunikacyjne i nowe Podzamcze a stadion też jest potrzebny ale nienajwazniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital przy Kraśnickiej nie ma centralnej rozpuszczalni w aptece. Jest to problem nie tylko tego szpitala, ale też ok. 60% szpitali w całej Polsce. W 2001 r. została podpisana Ustawa- Prawo farmaceutyczne gdzie jest zapis, że przygotowanie leków w dawkach dziennych, w tym cytostatyków jest usługą farmaceutyczną. Ten zapis jest po prostu głupi i nie ma żadnego uzasadnienia. NFZ naciska na szpitale, aby jak najszybciej utworzyły w aptekach szpitalnych centralną rozpuszczalnię leków cytostatycznych.Głupota i ignorancja osób, które podpisały w/w Ustawę skutkuje tym, że szpitale, takie jak przy Kraśnickiej, które mają niewielkie oddziały onkologiczne będą je wolały zlikwidować, niż wpędzać się w ogromne koszta związane z zakupem kabiny, zatrudnieniem dodatkowych farmaceutów. W wielu województwach zostaną centralne molochy takie jak COZL, gdzie pojedynczy pacjent ginie w tłumie innych pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor zostanie ale wywalony z ekstraligi za brak stadionu. Już postanowione przy stoliku koloru bliżejnieokreślonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co nam żużel? Skupić się trzeba na piłce nożnej a nie na czym co jest prywata kilku osób stadionu im nie trzeba co niby ten zły, to niech te ludzie co ustalają przepisy odnośnie stadionów nagną przepisy i będzie git, po co kolejne koszty weźcie się opanujcie z tymi motorami jeździ to naokoło bez gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żużlowy poker? "Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 – będzie 3:0". To z innej dyscypliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechali jak pi....z....D....y. tyle w temacie. A Miesiąc największą padaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynik sPOtkania korzystny dla Motoru, będzie obiecany stadion, znaczy tor żużlowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten miesiąc na przyszły sezon. Przecierz to druga liga. Po co te wywiady z nim przed meczem. Że niby jedziemy po zwycięstwo. On jest jak sik borsuka. Wie, ze start ma do bani, to się pcha do tej ekstrsligi. Okrutnie cienki. Jako kibic nie chcę go na przyszły sezon. A mogę nie chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Motorek!!! nikt w nas nie wierzył, pokazaliśmy ze Lublin jest wielki! a wy trolle ze Spartakusa won do Szarowoli spowrotem, Arenę bierzemy na żużel 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry dzień, Czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i szybkiej oferty pożyczki od banku lub prywatnego pożyczkodawcy. Oferujemy pożyczkę w wysokości 3% rocznie. Jeśli potrzebujesz pożyczki, odpowiedz nam. Skontaktuj się ze mną: dm8780115@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę
Po co ten miesiąc na przyszły sezon.  Przecierz to druga liga. Po co te wywiady z nim przed meczem.  Że niby jedziemy po zwycięstwo. On jest jak sik borsuka. Wie, ze start ma do bani, to się pcha do tej ekstrsligi. Okrutnie cienki. Jako kibic nie chcę go na przyszły sezon.  A mogę nie chcieć.  Zgodzę się tylko ze startami.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten miesiąc na przyszły sezon.  Przecierz to druga liga. Po co te wywiady z nim przed meczem.  Że niby jedziemy po zwycięstwo. On jest jak sik borsuka. Wie, ze start ma do bani, to się pcha do tej ekstrsligi. Okrutnie cienki. Jako kibic nie chcę go na przyszły sezon.  A mogę nie chcieć.
 Zgodzę się tylko ze startami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...