Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana terminu meczu Speed Car Motoru Lublin ze Stelmetem Falubaz Zielona Góra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2019 r. o 21:35 Powrót do artykułu
Co na to organizatorzy Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce które odbywać się będą 28-30 czerwca? Chyba jedyna opcja to rozpoczęcie meczu koziołków o 20:30?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że robią to celowo załatwiając sobie zmianę terminów spotkań (z ostatniego piątku na niedzielę kiedy na Arenie był mecz Kolumbia Senegal zamiast słabego meczu Honduras Nowa Zelandia) i teraz podczas mistrzostw Polski w LA żeby na siłę pokazać swoją wyższość nad innymi dyscyplinami i na siłę zainteresować tym zuzlem niezainteresowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tak późno , skoro GP F1 może zgromadzić tylu kibiców nad ranem to mogą i od 8 rano jeździć. Kto ma przyjść ten będzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandalem było przełożenie meczu z Apatorem na prawie tą sama porę co mecz Senegal-Kolumbia. Dużo ludzi miało bilety na oba wydarzenia i trzeba było z jednego zrezygnować. Ja wybrałem Senegal - Kolumbia w komfortowych warunkach Areny od godzinnego czekania najpierw w kolejkach przed bramami a potem tłoczenia się na za ciasnym Estadio da Gruz w kłębach dymu papierosowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Estadio da gruz. Bardzo mi się podoba ta nazwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tutaj wielkich kibiców sukcesu a co do zmiany terminu to drodzy zagorzali kibice takowy narzuca tv a nie klub proponuję się mocniej zagłębić w temat niż wylewać swoje zale bo wystawa psów, bo chcą pokazać wyższość nad innymi dyscyplinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...