Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużlowe licencje rozdane. Speed Car Motor Lublin z pozwoleniem warunkowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2019 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Warunkowo zapewne przez rozsypujący się stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to jest prywatny klub to niech wybudują sobie stadion i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub jest miejski czy prywatny???? Prywatny. Więc dlaczego miasto ze.środków publicznych czyl z podatków mieszkańców i firm ma budować stadion dla prywatnego klubu? W takim razie ja który prowadzi działalność w Lublinie wnoszę by miasto wybudowano mi halę na moją działalność która rozslawia Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr ekonomi Krzysztof Żuk wszystko zrobi dla swoich kolegów, stadion im wybuduje za publiczne pieniądze i pozwoli zarabiać na mieniu miejskim. Ciekawe co na to CBA lub prokuratura, kiedy się zainteresują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za dziwne muszą być wymogi, skoro mistrz, wicemistrz kraju dostają licencję warunkową? Jakie tam muszą być debilne wymogi? Kuźwa sport niszowy a wymogi jak w laboratorium medycznym ... coś mi się wydaje, że nie chodzi i spełnianie wymogów a o smarowanie działaczom ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Robol" Przeszkadza Ci bo kasa idzie z Twoich podatków, ale jak rząd pompuje miliony DJ Rydzykowi (tak, też z Twoich podatków) to jest ok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy POnumerować krzesełka na trybunach. Czy to takie trudne, że mija 2 rok sukcesów sportowych Motoru a kibić bulący za bilet na mecz ma Myślenice gdzie usiądzie i czy usiądzie. Było nie było zlecić studenckiej firmie ponumerowanie krzesełek. I będzie nowy kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...