Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biżuteria jako prezent na święta

Utworzony przez Modnisia12, 6 grudnia 2020 r. o 22:15
Witam, co sądzicie o biżuterii jako prezencie na święta? Znalazłam ciekawa stronę z ciekawymi ofertami, może ktoś zna? ***s://***ankabizuteria.pl/  Czy wy lubicię dostawać biżuterię? Czy zdarzyło się nie trafić w wasz gust? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem tam mojej dziewczynie wisior srebrny z naturalnym bursztynem - zrobił zwoją robotę bo już szukam na tej stronie pierścionka zaręczynowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biżuteria jest bardzo fajnym prezentem. Myślałam żeby kupić siostrze, Jednak stwerdziłam że dopiero co przeprowadziła się do swojego nowego mieszkanka i połowy rzeczy w kuchni brakuje. Dlatego postabnowiał jej kupic zestaw młynku do kawy z kawa ziarnistą c z a s k a w y .pl/product-pol-1051-Zestaw-prezentowy-mlynek-kawa-ziarnista-Riposso-Exclusive-Brasil-250g. Młynek jej się przyda, a kawa jest o wiele lepsza niż inne kawy w marketach. Do tego małe opakowanie 250 g, będzie trzymać wiecej świeżości kawy niż duże opakowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żonie kupuję tylko biżuterię. Sama nigdy sobie nie kupiła, bo mówi, że szkoda jej kasy. Ale czasem mi coś pokaże i pyta o radę. Ostatnio kupiłem Jej naszyjnik ***s://***ankabizuteria.pl/srebrny-naszyjnik-pozlacany-z-czarnymi-i-bialymi-cyrkoniami przeglądała tę ofertę kilka razy, na końcu i tak nie zdecydowała się na niego, więc sprawiłem jej prezent. Była bardzo szczęśliwa :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...