Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biżuteria przez internet

Utworzony przez Modnisia12, 12 lutego 2021 r. o 22:43
Co są dzicie o kupnie biżuterii przez internet? Na mieście w każdym jubilerze jest to samo, znalazłam pewnien sklep ***s://***ankabizuteria.pl/ i zastanawiam się nad zakupem, widzę że sklep ma same dobre opinie, ale nikt z moich znajomych nie kupował tam biżuterii.. Sklep ma fajną, czytelną stronę, a produkty wyglądają bardzo dobrze, zostali nawet laureatami plebiscytu Orły E-handlu, robił tam ktoś zakupy? Proszę o opinie. A może znacie jakieś inne dobre sklepy z biżuterią? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nie powinnaś się obawiać zakup biżuterii przez internet. Ja ostatnio urządzałam dom i dosłownie wszystko kupiłam przez internet. Rozaczarowań nie było, a pozytywnych zaskoczeń bardzo dużo. Natomiast największe zaskoczenie to kanapa, która jest bardzo wygodna, a kupiłam ją tutaj: ***s://***mirjan24.pl/45-kanapy-i-sofy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też często zamawiam przez internet, teraz w szczególności. Lockdown daje popalić. Znam sklep AnKa Biżuteria, kupowałam tam nie raz. Mają świetnej jakości biżuterię, oryginalne i szybką dostawę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam srebrny obrazek z AnKa Biżuteria jako pamiątka na I Komunię Świętą, zastanawiam się czy ktoś je kupuje? W mojej rodzinie to bardzo popularny prezent na takie religijne okazje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często kupuję przez internet, ponieważ brak mi czasu na tradycyjne zakupy. Wyszukuję ciekawą biżuterię, ubrania i dodatki do domu. Moim najnowszym zakupem, z którego jestem bardzo zadowolona są kolczyki Noc Kairu z AnKa Biżuteria. Kupiłam je z myślą o noszeniu do pracy, ale świetnie wyglądają również w towarzystwie eleganckiej sukienki na wieczór ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...