Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe kiedy komornicy ogłoszą swój boom , jak będą wysiedlać za nie płacenie kredytów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny mieszkań jeszcze bardzo długo nie spadną a może i nigdy. Zapamiętajcie moje słowa Zbyt wpływowe lobby zarabia na nieruchomościach żeby do tego dopuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadczy że kto ma jakąś gotówkę wyciąga ją z banku i inwestuje w blokowe klitki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy rolnicy dotacje dostali za hektary, za klęski bo przecież susza, za dopłaty do ciągnikow i kupują młodym burakom mieszkania. Potem wieśnior z bloku pobuduje się na miejscu sadu jak dotacje przestaną na jabłka dawać. Zobaczcie nowe bloki na osiedlach- czerwone gęby, chamski wygląd i obowiązkowo audi pod blokiem. Wiocha kupuje i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny mieszkań jeszcze bardzo długo nie spadną a może i nigdy. Zapamiętajcie moje słowa Zbyt wpływowe lobby zarabia na nieruchomościach żeby do tego dopuścić.
Od początku kryzysu - koniec bańki spekulacyjnej (lato 2008) ceny mieszkań ani drgnęły. Ani w Polsce, ani w Lublinie.  Na rynku wtórnym setki wolnych mieszkań. Spadek cen odczuwalny. Na rynku pierwotnym zero podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Na rynku wtórnym setki wolnych mieszkań.
Bo właściciele życzą sobie tyle by spłacić kredyt frankowy i wyjść na swoje,a to grubo ponad nowe plus wykończenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym slowem brac poki tanie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rynku pierwotnym zero podwyżek.
Zero podwyżek? Chyba żartowniś albo niezorientowany. Były już mieszkania nawet i po 3800 za m2 a teraz znowu śpiewają ok 4800
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki boom ? to że wybudowali więcej mieszkań ? liczy się ile mieszkań zostało sprzedanych do końcowego odbiorcy. a jak w artykule można przeczytać w tym przypadku jest spadek rok do roku więc nie wiem na czym inwestorzy opierają swoje wyliczenia żeby więcej budować. Pytanie jak długo co niektórzy wytrzymają z zamrożoną kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze ceny tych ''apartamentów'' są mocno przeszacowane. Jakość materiałów użytych do budowy woła o pomstę do nieba .Nie lepiej jest z jakością robót. Po drugie siła nabywcza potencjalnego klienta w Lublinie jest za mała aby kupić taki cud , miód apartament - 46m2. Po trzecie jest zmowa cenowa lubelskich developerów i po niżej pewnego pułapu nie sprzedadzą. Nie wierzcie w nieopłacalność sprzedaży, koszty i inne duperele. Zapytajcie z jakimi upustami kupują materiały budowlane 30, 40 a może 50% ? od cen rynkowych dla zwykłego Kowalskiego.Ale marża , którą Was bezczelnie okradają jest rzędu kilkudziesięciu procent !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam treść artykułu. Mieliśmy z mężem upatrzone mieszkanie na Botaniku, ale czekaliśmy jeszcze z decyzją Dwa tygodnie później już go nie było - sprzedane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 marża , którą Was bezczelnie okradają jest rzędu kilkudziesięciu procent !!!
I co mnie to obchodzi? Niech będzie i stokilkadziesiąt procent a gdzieś mieszkać trzeba. Nie mam ochoty wycierać się latami po cudzych kątach, wolę już spłacać własny kredyt niż komuś spłacać jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogo jak cholera,zmowa cenowa developerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...