Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny mieszkań w Lublinie. Bez podwyżek i spadków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2016 r. o 23:04 Powrót do artykułu
no fajnie, gdyby tylko coś zarobki rosły a tak to żyć dla banku to dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozśmieszać towarzystwa, setki mieszkań czekają i nikt nie chce tego kupować, wystarczy zajrzeć na alegro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej znajdę pracę i kupię dom/mieszkanie w jakiejś stolicy powiatu, niż w najbardziej zapyziałej stolicy województwa w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozśmieszać towarzystwa, setki mieszkań czekają i nikt nie chce tego kupować, wystarczy zajrzeć na alegro Tylko ze używane. Ja bym nie kupił mieszkania z drugiej ręki, jak mam potem dymać 30 lat na spłatę kredytu to niech już przynajmniej będzie nowe, na nowym osiedlu i do urządzenia dokładnie jak chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka lat i starsi ludzie odejdą i ciekawe kto wam kupi te mieszkania za taką cenę? Lublin jest najbardziej przeszacowanym miastem w Polsce jeśli chodzi o ceny mieszkań. Ja sam kupił bym mieszkanie za rozsądne pieniądze a nie płacić jak za złoto za ruderę do remontu "to takie Lubelskie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 4.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za byle jaki nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Te ceny mieszkań to jawne złodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy jeszcze trochę a zobaczymy jak deweloperzy będą mieli wielki problem ze zbyciem tych apartamentów z kuchnią w 16 metrowym "salonie". Właściciele używanych też niektórzy popłyną bo wielu buduje domy na kredyt licząc że potem spłacą go sprzedając mieszkanie w zapyziałej wielkiej płycie za cenę z kosmosu. Sam bym kupił obecnie mieszkanie, ale wolę poczekać aż sytuacja się nieco odwróci i ceny zejdą na akceptowalny lubelski poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jeszcze kilka lat i starsi ludzie odejdą i ciekawe kto wam kupi te mieszkania za taką cenę? Lublin jest najbardziej przeszacowanym miastem w Polsce jeśli chodzi o ceny mieszkań. Ja sam kupił bym mieszkanie za rozsądne pieniądze a nie płacić jak za złoto za ruderę do remontu "to takie Lubelskie"
aleś ty durny, napieprz z 10 dzieci i wtedy dostaniesz za darmo socjalne, a jak mniej to i tak dostaniesz za darmo 500+ i będziesz mial z czego spłacać, a później jak dorosną 18 lat to wypieprz z domu, niech sobie radzą i też zaczną sie rozmnażać jak króliki, bo za 1200 zł to niech szydłowa z dudą i kaczyńskim zapieprzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no też bez przesady.. nie jest tak, że absolutnie wszyscy wyjeżdżają i ten kraj nie ma nic do zaoferowania. w okolicach powstaje mnóstwo inwestycji, choćby nowe mieszkania na sprzedaż zwierzyniec ******chdevelopment.pl/w_sprzedazy/details/4 zawsze znajdą się tacy, którym się powiodło (bo cieżko na to zapracowali) albo tacy, którzy będą wiecznie narzekać (ci, którym nigdy się nie chiało). taki świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmuje się troche zawodowo nieruchomościami i mogę szczerze powiedzieć, że okres na zakup mieszkań jest naprawdę dobry, a co do apartamentów to nieprawdą jest , że deweloperzy zostaną na lodzie z niesprzedanymi mieszkaniami. ludzie chętnej kupują nowe bo to nie tylko miejsce, które chcemy sami urządzić by dobrze się w nim czuć , ale także inwestycja! używane mieszkania za parę lat mogę okazać się ruinami. osobom, które szukają mieszkania z rynku pierwotnego w lublinie polecam np. ***chdevelopment.pl/ warto zapoznać się z ofertą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...