Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale rady... normalnie jak z trudnych spraw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie lepiej jak to zrobić żeby przejąć na własność wynajmowane mieszkanie - podobno jak się mieszka dłużej niż x lat to jest to możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe, już widać zmianę linii ;) W następnym artykule: "jak szybko i sprawnie oczyścić działkę z drzew"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy obniżyć trochę czynsz, ewentualnie odpicować mieszkanie. Niezależnie od bólu dupska golców mieszkania wynajmować się będą zawsze! Dokładnie tak jak na zachodzie. Co najwyżej za parę pokoleń lokator będzie częściej beżowy hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że w obecnych czasach o wiele łatwiej jest wynająć mieszkanie dobrze urządzone. Mieszkania przeważnie wynajmują młodzi ludzie, kórzy lubią nowoczesny styl. Osobiście miałam problem z wynajęciem swojego mieszkania, ale jak trochę zainwestowałam i podciągnęłam jego standard to odrazu byli chętni. W Mirjan24 udało mi się kupić ładne meble, ale nie drogie, a ściany pomalowałam sama. ***s://***mirjan24.pl/433-lozka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...