Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej młodych Polaków "idzie na swoje"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2018 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Ja mam 31 lat, moja dziewczyna 33 lata i mieszkamy sami, kupolismy mieszkanie od srarszej babki i ona zachiwala dozywotnio pokoj. Teraz czekamy kiedy umrze. Lokal byl tani no ale z balastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie nie podoba się zjednoczonemu w Nowoczesnej Platformie, lewactwu. Lepsze życie, samodzielność, to mniejszy wpływ na wyborców, uniezależnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 31 lat, moja dziewczyna 33 lata i mieszkamy sami, kupolismy mieszkanie od srarszej babki i ona zachiwala dozywotnio pokoj. Teraz czekamy kiedy umrze. Lokal byl tani no ale z balastem.
 Ciekawe macie fantazje.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Singiel 4300 netto...hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spójrzmy na problem z punktu widzenia singla z przeciętnym wynagrodzeniem. W 2017 roku było to prawie 4,3 tys. zł netto w Warszawie czy niecałe 3,2 tys. zł netto w Łodzi." ..... a ile zarabia NETTO "przeciętny singiel" w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto inspiracji - zabawne, relnie patrząc kredyt hipoteczny na 25 lat to nowa forma niewolnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spójrzmy na problem z punktu widzenia singla z przeciętnym wynagrodzeniem. W 2017 roku było to prawie 4,3 tys. zł netto w Warszawie czy niecałe 3,2 tys. zł netto w Łodzi." ..... a ile zarabia NETTO "przeciętny singiel" w Lublinie 
Myślę że coś pomiędzy Łodzią a Warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to "swoje", jak do spłacenia jeszcze kredyt? A część z tych, którzy brali hipokredyty nawet nie słyszała o kosztach okołokredytowych - zostawiam dla potomnych:fb.com/wmphinance/videos/1804010862998003/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 31 lat, moja dziewczyna 33 lata i mieszkamy sami, kupolismy mieszkanie od srarszej babki i ona zachiwala dozywotnio pokoj. Teraz czekamy kiedy umrze. Lokal byl tani no ale z balastem.
 "teraz czekamy kiedy umrze", niezbyt to zabrzmiało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...