Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy naczynia to dobry prezent?

Utworzony przez Jowita, 12 września 2013 r. o 04:02
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wiesz, że osoba, której chcesz dać prezent, lubi gotować i jest to jej pasja, to to dobry pomysł. Ale jeśli nie przepada za gotowaniem, to wręcz przeciwnie. Osobiście lubię gotować i też polecam Philipiaka, to dobra inwestycja, jeśli chce się kupić porządne garnki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://profit.latwy.pl   Naciśnij "zacznij zarabiać" i zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się z garnków ucieszył :) Super prezent     ___________________ Nagłośnienie mieszkań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to dobry prezent dla każdego :) praktyczny i właściwie w każdym domu różne naczynia/garnki etc są potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy nie są z Chin, to dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że jeśli to mają być garnki na prezent to trzeba się bardziej postarać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Pozwolę sobie rozwiać ewentualne wątpliwości Państwa w przedmiocie pochodzenia garnków marki Philipiak. Są one produkowane we Włoszech. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania - chętnie odpowiem.   Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjny !!!!!!!!!!!!!!!!! Praktyczne prezenty są super. Ja na ślubie dostałam dużo fajnych prezentów i uważam, że wszytskie był trafione. Świetne są naczynia, które dostałam. Marka Termisil, naprawdę fajne naczynia. Byłam zdziwiona, ale można ich używać także do zamrażania potraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zamrażania? A masz na tyle miejsca w zamrażarce?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeszcze wrócę do gotowania. Sama szukam prezentu dla siostry na wesele i nie bardzo mam pomysł. Teoretycznie mogłabym dorzucić się rodzicom, którzy planują właśnie te wspomniane garnki philipiak bo mówią, że dobra jakość, ale... tak mnie ciekawi jak się ich cena i jakość przekłada na trwałość. Faktycznie posłużą na dłużej? Jeśli tak to przez ile lat nadają się do używania? Ktoś może wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto, pozwolę sobie rozwiać Pani wątpliwości. Na garnki Philipiak udzielamy aż 20 lat gwarancji. Są to naczynia solidne, z najwyższej jakości materiałów i przygotowane z myślą o Klientach, którzy poszukują rzetelnego produktu na lata. Jeśli ma Pani jakieś pytania - chętnie odpowiem.   Pozdrawiam, Marta Kowalewska  Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widzę coraz więcej informacji o tych garnkach ;O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też. Dlatego dopytuję. :) Garnki Philipiak znajdziesz na co drugiej liście ślubnych must have. Nie wiem co bardziej - jakość czy moda. Ale zakładam, że i jedno i drugie jak patrzę na opinie na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w takim razie będę musiała się za nimi rozejrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jakość i moda drogie Panie. Należy pamiętać, że są to naczynia na całe lata!   Pani Marysiu, zachęcam w takim razie do udziału w prezentacji garnków Philipiak. Jest to najlepszy sposób, aby zapoznać się z nimi i wyrobić sobie własną opinię.   Pozdrawiam i czekam na pytania Państwa Marta Kowalewska  Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie zapisałam się na pokaz garnków philipiaka, tak z czystej ciekawości jak one wyglądają, co mają w zestawie itp. ale nie słyszałam o zadnych innych garnkach żeby miały 20 lat gwarancji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie zapisałam się na pokaz garnków philipiaka, tak z czystej ciekawości jak one wyglądają, co mają w zestawie itp. ale nie słyszałam o zadnych innych garnkach żeby miały 20 lat gwarancji :)
  A jak dostać się na taki pokaz naczyń Philipiaka? Trzeba się gdzies zapisywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Prezentacje odbywają się w miastach na terenie całej Polski. Aby zapewnić sobie uczestnictwo w pokazie, należy zadzwonić pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82 infolinia: 801 405 406 i wyrazić chęć uczestnictwa. Jeżeli mogę jeszcze o czymś opowiedzieć - służę pomocą. Pozdrawiam,Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...