Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycja we własne osiedle. Można dobrze zarobić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2018 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Spoko, właśnie się zastanawiałem co zrobić z wolnymi trzema milionami złotych. Wybuduję domy w technologi bylegówna i sprzedam je ciemnocie co nawet nie pyta dewelopera z czego będzie budował. Dzięki za pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kalkulacji jest podstawowy błąd. Na 50m2 mieszkanie przypada 30m2 powierzchni nieużytkowej (korytarze, klatki, garaż, kotłownia, piwnica itp.). Wybudować trzeba conajmniej 80m2, a sprzedamy tyko 50m2 - bo klient płaci tylko za metraż mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudowanie jednego miejsca postojowego to coś koło 50-100tys, bo 1 MP to 12m2 + ~20m2 dróg dojazdowych na 1MP. Sprzedać to za 5tys to złoty interes. Nic tylko garaże budować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, właśnie się zastanawiałem co zrobić z wolnymi trzema milionami złotych. Wybuduję domy w technologi bylegówna i sprzedam je ciemnocie co nawet nie pyta dewelopera z czego będzie budował. Dzięki za pomysł.
 najlepiej bierz regularnie leki i oglądaj mniej filmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, właśnie się zastanawiałem co zrobić z wolnymi trzema milionami złotych. Wybuduję domy w technologi bylegówna i sprzedam je ciemnocie co nawet nie pyta dewelopera z czego będzie budował. Dzięki za pomysł.
najlepiej bierz regularnie leki i oglądaj mniej filmów.
 A ty nie zaglądaj dzieciom w pampersa i czytaj więcej dziennika wschodniego - on prawdę ci napisze o ciężkim losie deweloperów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...