Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak urządzić pokój nastolatka ?

Utworzony przez katarzyn_888, 27 sierpnia 2013 r. o 10:21
Jaki styl będzie najlepszy do pokoju nastolatka ? Myślę, że powinien być nowoczesny i kolorowy. Co powiecie na te aranżacje ? http://www.urzadzamy.pl/kolory/palety-kolorow/malowanie-scian-inspiracje-kolorowe-wnetrza-wybieramy-kolory-scian,85_6764.html http://www.urzadzamy.pl/galeria/pokoj-nastolatka-kolory-szary-i-bialy-do-pokoju-nastolatkow-zdjecia,8409/5783/33602/#zdjecie      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że sam nastolatek wie już w tym wieku jak chciałby mieć w pokoju. Możesz poradzić się też ekspertów. U nas we Wrocławiu jest projektantka studio bombe , która urządza domy i ogrody i naprawdę wie o co chodzi w tej robocie. Jak chcesz podam Ci namiary na PW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastolatek sam powinien dobrać kolory ścian (to ma być jego pokój). Jednocześnie trzeba uważać na pstrokaciznę no i warto pomyśleć, że każdy nastolatek z czasem stanie się dorosły i pewne rzeczy przestaną do niego pasować. Dlatego moim zdaniem takie rzeczy jak meble, kanapy i podłoga powinny być w stonowanych barwach. Poszaleć można z dodtakami i kolorem ścian (które i tak kiedyś będzie trzeba odmalować)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej poradzić się specjalistów http://www.aparicium.pl/  Świetne aranżacje. Można ich pokochać:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście wydaje mi się, że w wieku nastoletnim dziecko już samo może zadecydować jak będzie wyglądał jego pokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto będzie zainwestować w porządne oświetlenie. Nastolatek to już spory człowiek tak więc na pewno będzie spędzał wiele czasu przy biurku : przy komputerze i podczas odrabiania lekcji tak więc warto jest sprawić mu dobrą lampkę na biurko. Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się taka technologia led - sam posiadam taką lampkę w swoim domu i jestem osobiście bardzo zadowolony ponieważ wygląda bardzo dekoracyjnie i ma wiele zalet (dwie najważniejsze : energooszczędność oraz jasne i wyraźne światło). Dziecko ponadto na pewno doceni nowoczesny i stylowy design ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio zmieniałam kolor w pokoju syna, który na ścianę zażyczył sobie fototapetę z jego idolami (oczywiście piłkarze, bo jak by inaczej). Szukałam po internecie i fajne (strasznie duzo wzorów i rodzajów) znalazłam http://www.otostyl.com/pl/sklep/kategoria/fototapety,1494,1423,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepiej jest się zapytać samą osobę zainteresowaną - w końcu to ma być jego pokój, niech zdecyduje o jego wyglądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak zapytałabym o zdanie osobę, która będzie w tym pokoju mieszkać. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, niech sam wybierze i urządzi sobie pokój a ty mu możesz najwyżej doradzić co lepsze i praktyczniejsze, możesz również mu pokazać jakieś aranżacje które się Tobie podobają najwyżej będzie chciał wymienić parę elementów bądź kolorów a tak to niech on zadecyduje tylko podczas pokazywania mu opcji podkreśl wyraźnie to że ma możliwość zadecydowania samemu ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kafelkami wszystko wyłożyć, żeby można było wodą pod ciśnieniem płukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile on ma lat? Co to znaczy nastolatka ? 15-16lat? Myślę że w tym wieku sam powinien sobie wybrać wystój pokoju zwłaszcza że jak by nie patrzeć to będzie jego pokój i to on powinien czuć się tam dobrze. Można co najwyżej zaproponować mu coś pokazać jakieś pomysły ale ostateczną decyzję trzeba mu zostawić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, nie nańczcie go. To nie jest 8 letnie dziecko. Wiadomo doradzić trzeba i wybrać rozsądnie ale wraz z nim niech to on zadecyduje skoro to jego pokój ;) Wykażcie się trochę w roli rodzica ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to trzeba porozmawiać z nastolatkiem co chce fajnym pomysłem będą na pewno szablony na ścianie można wtedy zrobic listki konopi czy np smoka. będzie to na pewno oryginalnie wyglądało przed znajomymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to trzeba porozmawiać z nastolatkiem co chce fajnym pomysłem będą na pewno szablony na ścianie można wtedy zrobic listki konopi czy np smoka. będzie to na pewno oryginalnie wyglądało przed znajomymi.
No to nie jest ogólnie głupi pomysł. Też tak myślałem nad pokojem syna. Tylko teraz mam dylemat... czy pokoj ma być niespodzianka czy ma on wiedzieć o remoncie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech wie o remoncie - sądzę, że będzie bardziej zadowolony jeśli sam będzie mógł decydować o wystroju swojego pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam nastolatki i tak zmienią zdanie po 2 dniach. Lepiej wybrać coś dla niej i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze by wysłuchać nasze dziecko.Będziemy wiedzieli czego chcę i jeśli coś nam się nie spodoba będziemy mogli to w taki sposób przerobić by kazdemu sie podobalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech nastolatek sam coś wybierze ;) może jakiś plakat na sciane? na storepedii teraz sa całkiem fajne. aaa może jakieś wyjątkowe dodatki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...