Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki kocioł?

Utworzony przez osko, 17 marca 2017 r. o 14:28
Chcemy w wakacje zrobić remont i wyienić kocioł, jakie byście polecili? Myślimy o takim na pellet, chyba są mniej problamtyczne w obsłudze od tych na węgiel?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam osobiście kotły z piecbudu, dla mnie najlepsza firma ptrodukująca kotły. u nas działa bezawaryjnie od ponad 3 lat ******piecbud.net.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrzewanie jest dość istotne sam dwa lata temu kupiłem piec na pellet i do dziś nim ogrzewam swój dom, a palenie sobię chwalę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
Ogrzewanie jest dość istotne sam dwa lata temu kupiłem piec na pellet i do dziś nim ogrzewam swój dom, a palenie sobię chwalę.
 A jaki pellet używasz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam kocioł na eko gorszek, piątej generacji bo teraz takie są zalecane jako że od lipca jest zakaz sprzedaży kotłów poniżej tej klasy. no ale dzięki temu ma małą emisję spalin, a zamawiałem w ***s://***piecbud.net.pl/ z radomia, doradzili mi co wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...