Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie mieszkanie kupić, żeby nie stracić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 08:24 Powrót do artykułu
Ameryki pan ekspert nie odkrył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli podpowiadają eksperci Home Broker to można sobie odpuścić dalsze czytanie. I ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE RAZ NA ZAWSZE! żaden ekspert i doradca i pośrednik nieruchomości nie doradza tak aby wam było dobrze ale tak żeby jemu było dobrze. On nie ma żadnego interesu w tym aby kosztem swoich zysków dać wam jakiś profit. Oni widzą tylko pieniądze w waszej kieszeni i nie ufajcie za grosz. To jest strasznie zakłamana i pazerna grupa zawodowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma wymieniona w tym artykule to tacy eksperci, że wolałbym mieszkać w noclegowni niż z nimi kupować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jacy to "specjaliści" pracują w Home Broker? Przypadkowi ludzie z ulicy zarabiający na prowizji od złapanego frajera. Im więcej mu wyciągnął z kieszenie tym więcej zarobią. W czym oni mogą doradzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam mieszkania od dewelopera nexity. profesjonalnie wykonują zlecenia. nie miałem problemu z kontaktowaniem się z nimi. sprawnie i z wielkim zaangażowaniem wykonali moje zlecenie. pozytywnie za***yli mnie swoim podejściem do klienta oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. można dowiedzieć się więcej na stronie ***nexity.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz. Moja strona internetowa: ***s://wspanialaarchitektura.pl/main ***s://wspanialaarchitektura.pl Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...