Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesteśmy bogatsi niż 10 lat temu. Razem z płacami zwiększyły się także ceny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2020 r. o 10:55 Powrót do artykułu
Czyli nie jesteśmy bogatsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem bogatszy, zapierdzielałem 10 lat i mam oszczędności, samochód, mieszkanie, brak kredytów, zadłużeń. Trzeba myśleć i chcieć, ale na te statystyki "pracują" różni ludzie więc nie są w żadnym wypadku miarodajne. Tak jak w tym "dowcipie": jeśli wyjdę z psem na spacer to statystycznie obaj mamy po 3 nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli cena m2 mieszkania wzrosła o 27% w ciągu 10 lat to mamy wzrost niewiele wyższy ponad inflację w tym samym okresie. - 2-3% rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja jestem bogatszy, zapierdzielałem 10 lat i mam oszczędności, samochód, mieszkanie, brak kredytów, zadłużeń." - przeciętny samochód kosztuje kilka tysięcy złotych. Tyle co metr kwadratowy mieszkania. W Lublinie zarejestrowanych jest 250 000. Więcej niż osób pełnoletnich. Więc samochód ma każdy, i to nie jest argument do bycia zamożniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy bogatsi niż 10 lat temu. Razem z płacami zwiększyły się także ceny"+++ Istotnie, jeśli chodzi o bogactwo cen, mamy postęp :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy moi znajomi sobie dobrze radzą. Jak ktoś wziął kredyt to albo już go spłacił albo mało mu zostało. Zmieniają samochody, kupują nowy sprzęt rtv-agd, jeżdżą na wakacje... Wciąż do poziomu starej Europy daleko, ale za 5-6tys miesięcznie na parę można godnie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja jestem bogatszy, zapierdzielałem 10 lat i mam oszczędności, samochód, mieszkanie, brak kredytów, zadłużeń." - przeciętny samochód kosztuje kilka tysięcy złotych. Tyle co metr kwadratowy mieszkania. W Lublinie zarejestrowanych jest 250 000. Więcej niż osób pełnoletnich. Więc samochód ma każdy, i to nie jest argument do bycia zamożniejszym.
 kilka tysięcy to kosztują szroty co pojeżdzą 4-5 lat i na złom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już niebawem będziemy operować znów milionami !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obecnie jesteśmy zdecydowanie bogatsi niż 10 lat temu." - zalezy kto, bo tym,ktorym nie przysaluguje zaden socjal typu 500+ i nie biora kredytow (a takich jest mnostwo) zyje sie czesto gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...