Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kogo stać na własne mieszkanie? Za roczną pensję kupimy kilka metrów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2017 r. o 10:34 Powrót do artykułu
"W Lublinie dziesięć lat temu przeciętna pensja wystarczyła na 5,7 mkw nowego mieszkania" lubię te wyliczenia czyli 10 lat temu przeciętna pensja to było 20 tyś zł? Teraz urosła do 35 tyś bo co się nie otworzy ogłoszenia to ponad 5 tyś za mkw. Cudownie razem z moim psem mam przeciętnie 3 nogi :). Interesują mnie wyliczenia Pana Sadowskiego ilu jest przeciętnych Polaków na 100?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza recepta na mieszkanie to byc uczestnikiem programu 50.000 plus i wtedy jest z górki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek będzie kolejny raz chciał mnie wcisnąć między 4 ściany, to dostanę szału. Już raczej wolę mieszkać w lepiance na pustyni, albo w lesie w namiocie niż z sąsiadami w bloku. 30 lat ciasnoty i krzyków ze strony zdegenerowanych sąsiadów sprawiło, że mój wybór jest prosty: albo kupię dom, albo kupię działkę i na niej postawię dom, kiedy będzie mnie na to stać. Podpisano: chłopak z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie nie stać na własne mieszkanie. przy zarobkach rzędu 1 700 zł miesięcznie mogę tylko pomarzyć. dlatego teraz czekam na lokale z mieszkania plus. budowa ma rozpocząć się już niedługo. założenia programu idealnie pasują pod moją obecną sytuację życiową. ważne tylko, żeby nie przegapić takiej okazji. ciekawe ile osób z mojego miasta będzie ubiegało się o taki lokal. jak ktoś jest zainteresowany, może sobie sprawdzić wszystkie informacje na ***mieszkanieplus.org.pl/. myślę, że takich osób jak ja jest o wiele więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt zakupu mieszkania jest dużo niższy jeśli zdecydujemy się na lokal od dewelopra. Ostatnio przeglądałam nowe inwestycje i nawet w Warszawie można kupić mieszaknie w korzystenj cenie. Np. na osiedlu Villa Nobile od Robyg ceny zaczynają się już od 7200 zł za m2 co przy takim standardzie jest naprawdę niezłą ofertą. Zobaczcie sami nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/inwestycja,villa-nobile,3749.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...