Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łazienka dla kilku osób.

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2013 r. o 12:17
Łazienka to jedno z bardziej obleganych domowych miejsc, jak w najlepszy sposób zaprojektować i zaaranżować aby nie było spięć i zgrzytów między domownikami?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej kolejności to podzielić osobno łazienkę i wc. Następnie umywalka, wiadomo poranne mycie zębów, u panowie golenie i makijaż u pań. I tu proponuję wybrać podwójne umywalki. To takie chyba najważniejsze opcje jakie mi przychodzą do głowy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadbaj też o duże lustro aby każdy patrzył przed siebie nie wychylając się i szafkę pasującą do wybranej podwójnej umywalki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są różne gotowe zabudowy, które można wykorzystać tak aby każdy miał swoje miejsce na drobiazgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja obiecałam sobie, że po Nowym Roku wezmę się za odnawianie kuchni, bo wstyd kogokolwiek zaprosić. Żółte ściany z zaciekami, stare meble itd. Wstyd po prostu. I podjęłam decyzję, że ja raczej umyję ręce i powierze to zadanie specjalistom. Zdecyduję się chyba na ofertę  http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-klasyczne.Projekty robią wrażenie i na pewno wyjdzie im to duzo lepiej niż mnie.
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2014 r. o 14:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można w łazience urządzić jednocześnie wannę i prysznic, co oznacza, że dwie osoby jednocześnie mogą brać kąpiel. Dwie umywalki obok siebie - sporo osób takie rozwiązanie ma u siebie w łazience. Wanna mogłabyby wolnostojąca, chociaż to wymaga trochę większej przestrzeni, ciekawe wanny oferuje Scandibath. I nie zagracać łazienki, żeby każdy mógł gdzieś podziać swoje kosmetyki. Estetyczne i praktyczne szafki albo półki. Mogą być jakieś ukryte schowki. Kilka osób w łazience będzie potrzebować trochę miejsca na swoje rzeczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...