Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Macie podwójne umywalki?

Utworzony przez ????, 3 kwietnia 2013 r. o 11:59
Na jakie potrzeby wymyślono podwójne umywalki , ma ktoś taką? Jakie maja plusy i czy w ogóle mają. Gdzie są polecane? Czy to tylko dekoracyjne przeznaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie umywalki to świetne rozwiązanie, gdy w domu jest jedna łazienka i np. rano wszyscy domownicy spieszą sie do pracy lub szkoły,jednoczesnie dwie osoby mogą korzystać z umywalki nie przeszkadzając sobie nawzajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam jedną umywalkę, bo przy tym metrażu to i tak druga nie miałaby się gdzie zmieścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.chamsko.pl/demot/0_0_883457919_A_tobie_jak_sie_podobam__przez_SzCzYpA_middle.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urocza fota . Ja mam w domu pojedynczą umywalkę nablatową i w zupełności mi ona wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to szczęście, że posiadam dwie łazienki i tym samym dwie umywalki . Więc mycie o jednej porze zostało rozwiązane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupilam umywalkę tej firmy a dokładnie preciosa. Super kontakt z sklepem. Umywalka świetnie się sprawdza, łazienka nabiera dzięki niej wyjątkowego uroku. Dla zainteresowanych tymi produktami zamieszczam link :   http://gnsbud.pl/sklep/producenci/keramag http://gnsbud.pl/sklep/producenci/keramag%22%3EKeramag%3C/a%3E    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy co komu potrzebne ja mam taką dwukomorową do mycia naczyć ale nie w łazience.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwójne umywalki są przeznaczone dla posiadaczy dużych łazienek. Komuś przed takim dylematem czy pojedynczą czy podówjną polecam pomyśleć o jednej dużej umywalce, najlepiej z małą półką. Roca stosuje szeroko takie rozwiązanie w swoich produtkach, no ale też kawałek miejsca na zamontowanie takiej jest potrzebe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mamy w domu tylko jedną łazienkę i dużą liczbę domowników, druga umywalka na pewno się przyda. W innym wypadku to strata pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie może by sie przydała, ale mała łazienka w bloku nie pozwala na takie szaleństwa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam podwójną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to jednak duża wygoda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kuchni mam dwukomorową i nie wyobrażam sobie innej;) w łazience mam jedną;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dużą rodzinę i w godzinie "porannego szczytu" były ciągłe bitwy przy zlewie, bo wszyscy jednocześnie myli zęby. Odkąd zmieniliśmy umywalkę na podwójną, problem został zażegnany:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam rodziny tak licznej  bym musiał mieć umywalkę podwójną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podwójną trzeba miać miejsce ;) a tego akurat nie mam, ale szykuję się do remontu i zdecydowanie biorę podwójną umywalkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej się sprawdza, jeśłi jest duży blat to polecam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas brak miejsca, ale podoba mi się takie rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...