Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

mała łazienka

Utworzony przez marta, 10 maja 2013 r. o 19:06
Mam bardzo małą łazienkę, pomimo to chciałabym zamontować bidet , doradźcie czy warto, oczywiście to pytanie kieruję do posiadaczy tego sprzętu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie posiadam bidetu, ale mam regulowaną spłuczkę. Taka sama oszczędność wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co Ci w ogóle ten bidet? ja troszkę nie rozumiem fenomenu tego elementu wyposażenia łazienek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam bidet od wielu lat, i prawdę mówąc jest dla mnie tak samo pożytecznym urządzaniem jak toaleta, umywalka i wanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ma to być bidet podwieszany to warto wybrać dobry stelaż podtynkowy ostatnio widziałem artykuł na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy małych łazienkach do powiększenia optycznego pomocne będzie nam również oświetlenie do łazienki z odpowiednią klasą ochrony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie po cóż Ci bidet jak masz małą łazienkę? Będzie tylko zajmował miejsce, które możesz przeznaczyć na coś innego, a to co się robi w bidecie, można też z powodzeniem wykonać pod prysznicem. Miejsce, w którym miałabyś zamontować bidet, możesz przeznaczyć np. na jakiś wieszak na ręcznik i, pralkę z koszem na pranie, jakąś szafkę - apteczkę, ewentualnie na jakiś inny element wyposażenia łazienki.
Ostatnio edytowany 10 lipca 2013 r. o 08:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że przy małych łazienkach  meble do łazienek muszą być bardzo  funkcjonalne. Możemy zakupić szafki pod umywalkę, regały z szufladami lub koszami, szafki z lustrami, szafki wiszące lub stojące itd. Wszystko uzależnione jest od naszych potrzeb.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzyj sobie ten sklep - http://e-inclusive.pl/ Masz tam wannę za 1,5 metra długości i miniuwalkę + mini wc. W zasadzie całe wyposażenie powinniście na spokojnie dobrać - możecie mieć porządną łazienkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała łazienka powinna być urządzona w sposób przemyślany i funkcjonalny, bidet to moim zdaniem urządzenie, które można postawić, gdy łazienka jest spora i zostaje w niej dużo wolnej przestrzeni. W takiej małej łazience jak nastawiasz sprzętu, to za każdym razem domownicy będą zmuszeni uprawiać bieg z przeszkodami :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małą łazienkę tez może fajnie zaaranżować a wtedy ze zmieszczeniam tam bidetu nie będzie problemu. Zobacz te aranżacje i może wybierzesz coś ciekawego http://muratordom.pl/lazienka/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małą łazienkę też można fajnie zaaranżować. Zobacz tą http://www.urzadzamy.pl/metamorfozy-wnetrz/mala-lazienka-w-bloku-swietny-projekt-lazienki-w-kolorze-rozowym,83_3971.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym rozwiązaniem dla małych łazienek są elementy sanitarne o nietypowych kształtach. W mojej niewielkiej łazience bardzo dobrze sprawdziła się asymetryczna wanna Sanplastu. Ma nietypowy kształt, więc udało mi się ją dobrze wkomponować w róg łazienki. Mimo tego, że jest niewielka, jest też głęboka, co zapewnia duży komfort kąpieli. No i jest po prostu ładna:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty będziesz korzystał i twoja rodzina i podejmuj decyzję, czy jest to potrzebne. Kto ma odpowie ci, że sie przydaje, kto nie ma przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to Cię zainspiruje: galeria-wnetrz.pl/mala-lazienka.html
Ostatnio edytowany 20 lutego 2014 r. o 17:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przydatny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli łazienka jest mała, to lepiej sobie odpuścić. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam Bidet, jest to w miarę pożyteczne, nawet to przyzwoicie wygląda, pasuje do mojej łazienki która jest bardzo ładna, a jeśli mamy jeszcze do tego odpowiednie oświetlenie to łazienka naprawdę wygląda super. Więc jeśli ktoś chce zamontować sobie bidet to może to śmiało robić bez żadnego problemu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, to decyzja użytkownika, nie zagracałbym jednak łazienki dodatkowo bidetem, skoro jest mała. Czy ktoś orientuje się może, czy do deski z funkcją higieny intymnej trzeba przerobić instalację hydruliczną w łazience, czyli krótko mówiąc - niezbędny jest remont? I czy zrobi to normalny hydaulik, taki jak Piotr Łoszak z Hydroinstal?
Ostatnio edytowany 26 marca 2014 r. o 20:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam niewielką łazienkę, ale bidet musiał być:) Zamiast wanny wstawiłam kabine prysznicową i znalazło sie miejsce;) Jak byś szukała bidetu, to duży wybór mają na niebieskalazienka.pl  Często mają promocje, więc udało mi się kupić w bardzo przystepnej cenie. Ja juz nie wyobrażam sobie łazienki bez bidetu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...