Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania w Lublinie. Nowe propozycje deweloperów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2019 r. o 11:40 Powrót do artykułu
Taaa... 40% pustostanów. Źródło: Instytut danych z dupy wziętych. Spróbuj kupić nowe mieszkanie w Lublinie. Wszystko co najatrakcyjniejsze od razu schodzi jak woda.
Sprawdź księgi wieczyste wspólnot i przekonaj się sam. Schodzi jak woda, bo stworzono sztuczne koryto. Później głód posiadania lokalu mieszkalnego wywoływany jest "odstępnym", czyli odsprzedażą miejsc w kolejkach chętnych do ich zapełnienia. Te "odstępne" idzie z ręki do ręki, bez umów i notariuszy. Lat temu 30 nazywano to spekulacja dobrami. Mechanizm jest ten sam, a deweloperom marzą się kartki ;)
A pan to głupi czy socjalista? "Odstępne" to normalny mechanizm rynkowy, ale działający tylko w przypadku kiedy jakiś towar jest sprzedawany poniżej jego rynkowej wartości. Jeżeli rzeczywiście byłoby tak, że większość mieszkań byłaby odsprzedawna przez odstępne to byłby najwyżej argument że ceny mieszkań są jeszcze za niskie. Kiedy ceny odpowiadają wartości rynkowej to nikt nie zaryzykuje zakupu, żeby potem odsprzedawać, bo może zostać z tym mieszkaniem, którego nikt nie odkupi. Nie wiem jakie niby "kartki" na mieszkania. Każdy może budować sobie sam dom, albo zebrać się z innymi i wybudować wspólnie bloczek pod własne potrzeby. Przymusu ani monopolu nie ma, jest wolny rynek.
Pan jest państwowcem. W każdym cywilizowanym kraju o statusie zorganizowanego państwa "odstępne" to mechanizm korupcjogenny. Pomijając aspekt nieopodatkowanej transakcji z ręki do ręki, to jest to sztuczne wywoływanie popytu poprzez obniżenie bezpośredniej podaży. Wywoływanie pragnienia posiadania czegoś, czego brakuje wskutek manipulacji. Jak wygląda w Lublinie wolny rynek wiedzą najlepiej ci, co nie mogą nic wybudować na własnej ziemi oraz ci, dla których interesów miasto pozyskiwało grunty po to, by później poszły w wybrane ręce mające już umowę na wynajem "ratuszowi" jeszcze niewybudowanych nieruchomości. Jeżeli do tego dodamy, że za odstępnym stoją urzędnicy przychylni deweloperom, to sprawa staje się nader jasna i oczywista.
 Aha. Czyli jednak idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na mieszkanie na Górkach Czechowskich od dewelopera TBV. Mieszkać pośród parku naturalistycznego to moje marzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na mieszkanie na Górkach Czechowskich od dewelopera TBV. Mieszkać pośród parku naturalistycznego to moje marzenie.
 Ja też - to będzie największy i najpiekniejszy naturalistyczny park na świecie - ja i wszyscy moi znajomi juz rezerwację porobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na mieszkanie na Górkach Czechowskich od dewelopera TBV. Mieszkać pośród parku naturalistycznego to moje marzenie.
Jak powstanie tam osiedle to nie będzie parku naturalistycznego. Zainteresowałeś się na ile mieszkań zapowiada się to osiedle? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna firmo TBV, jeśli chcecie urządzić na Górkach Czechowskich park, w którym - zgodnie z treścią oświadczenia Waszej specjalistki ds. marketingu - "ochroną objęte zostaną cenne gatunki fauny i flory", to śmiało to róbcie. Do tego, aby urządzić tam park, tereny zielone, chronić florę i faunę, NIE JEST POTZREBNA ZMIANA PLANU ZAGOSPODAROWANIA. Chcecie uszczęśliwić mieszkańców Lublina parkiem ? Droga wolna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja planuję zakup mieszkania za kilka lat, gdy będę miała odpowiednie zaplecze finansowe. Na pewno wybiorę mieszkanie od dewelopera, moja siostra po studiach została w stolicy i tam kupiła mieszkanie deweloperskie, gotowe do zamieszkania. Siostra wybrała firmę Vantage Development -  ***s://vantage-sa.pl  i jest naprawdę bardzo zadowolona. Mieszkanie wykonane solidnie, łądne, jasne, komfortowe, wygodne i funkcjonalne. W dodatku w atrakcyjnej okolicy.  Gdy ja będę realizowała taką inwestycję, na pewno skorzystam z usługh dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...