Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mikrofala do zabudowy

Utworzony przez mikrofala, 27 lipca 2012 r. o 11:20
Przeglądam właśnie mikrofalówki do zabudowy i się zastanawiam czy ona jest już gotowa do montażu? Czy trzeba dokupywać jakieś maskownice? Czy rozmiary są jakieś znormalizowane i czy muszę ja wcześniej wybrać zanim mi meble zrobią? Czy ekipa musi wiedzieć jaki otwór przygotować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej jest wcześniej wybrać model http://www.nokaut.pl/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy/ i podać już konkretne wymiary osobie, która te meble projektuje. Zazwyczaj w opisie do sprzętu jest wszystko rozrysowane i osoba, która się na tym zna z pewnością nie będzie miała problemu z odczytaniem tego. Jeżeli decydujesz się na produkt do zabudowy nie potrzebne są już żadne maskownice. Jest to kompletny zestaw gotowy do zamontowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy już kupiłaś tą mikrofalówkę, ale jeśli nie (a zresztą może przyda się ta informacja komuś innemu) to polecam firmę Bomann . Kupiłam 2 miesiące temu identyczną i powiem szczerze, że jeszcze tak cichej (często podgrzewam w nocy mleko dla synka) i wydajnej mikrofalówki nie widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...