Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam dobrego kleju do ciapów dla córki

Utworzony przez monika, 12 października 2019 r. o 00:12
szukam dobrego i wytrzymałego kleju dla córki do sklejenia ciapów na poniedziałek? słyszałąm o kleju Tadam ,czy jest dobry i gdzie mogę go dostać tak na szybko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Monika, klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wiesz czy na długo wystarcza taki klej Tadam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Absolwetrym, jedno opakowanie kleju TADAM® pozwala na sklejenie kilku par butów. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jeśli podczas klejenia nie zużyję całego kleju, mogę go w jakiś sposób zabezpieczyć i użyć ponownie za jakiś czas? Tak, żeby nie wysechł? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jeśli podczas klejenia nie zużyję całego kleju, mogę go w jakiś sposób zabezpieczyć i użyć ponownie za jakiś czas? Tak, żeby nie wysechł?
Witam! Kajka w celu uniknięcia wyschnięcia kleju TADAM® należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy taki klej jest w ogóle bezpieczny? jak go nalezy przechowywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy taki klej jest w ogóle bezpieczny? jak go nalezy przechowywać?
  Trzeba go zabezpieczyć przed wyschnięciem i bez problemu można przechowywać. A niebezpieczny hmm no jedynie trzeba uważać, żeby nie sklepić sobie palcy i oczywiście trzymać bez dostępu dla dzieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy taki klej jest w ogóle bezpieczny? jak go nalezy przechowywać?
Witam! Sandaris w celu uniknięcia wyschnięcia kleju TADAM® należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam ten klej i po miesiacu nadawał sie do uzywania wiec mozna spokojnie go przechowywac na dłuzej :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy łatwo skleić nim buty? Nigdy nic nie robiłam takiego, jak przygotować powierzchnie przed sklejeniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy łatwo skleić nim buty? Nigdy nic nie robiłam takiego, jak przygotować powierzchnie przed sklejeniem?
  Witam! Kami, przed klejeniem butów klejem należy pamiętać, aby części butów, które chcesz połączyć były: czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...