Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe żelazko

Utworzony przez Gość, 27 maja 2013 r. o 13:17
Przyszedł czas na zakup nowego żelazka. Stare służyło bardzo długo, a od momentu kiedy je zakupiliśmy widzę, że w kwestii tych urządzeń trochę się pozmieniało. Nie bardzo się ogarniam z tymi nowymi technologiami. I tu moje pytanie jakie będzie dobre aby służyło bardzo długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie kwota ok. 400 zł przeznaczona na zakup żelazka to nie mała suma, ale na dobre urządzenie moim zdaniem warto wydać trochę więcej, bo otrzymamy produkt dobry jakościowo i faktycznie powinien posłużyć nam bardzo długo. Standardem jest możliwość prasowania na morko i na sucho, blokada kapania wody, wyłącznik czasowy. Dobrej klasy żelazka wyposażone są najczęściej w zaawansowane technologicznie stopy grzewcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej cenie można  znaleźć generator pary całkiem przyzwoity i profesjonalny, tak jaki jakie mają w pralniach. Prasowanie takim urządzeniem naprawdę idzie gładko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam niedrogie żelazko Tefal Primagliss FV 2530, idealne w swojej klasie, wystarczające na co dzień, przydatne w każdym domu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej cenie można  znaleźć generator pary całkiem przyzwoity i profesjonalny, tak jaki jakie mają w pralniach. Prasowanie takim urządzeniem naprawdę idzie gładko.
  taki generator party to świena sprawa, lepsze nawet niż zwykłe żelazko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie modele polecacie? Generator pary to podobno świetna rzecz! Szczególnie prasowanie marynarki wiszącej na wieszaku przestaje być rzeczą niemożliwą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jest tyle żelazek na rynku, że ja to miałabym spory problem, żeby coś wybrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje straszny jest teraz wybór żelazek. Mi się podobają te co ostatnio reklamują w tv. Chyba jest to firma zelmer z programem strażaka. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest dobre :) Przy okazji odwiedziłam dzisiaj stronę, która mnie zainteresowała swoją ofertą. Zobacz firmę NEOPAK  http://www.neopak.pl/tasmy-specjalistyczne/tasmy-parciane/tasma-parciana-9mm25m?cPath=86_149&
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...