Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Państwo dopłaci do czynszu za wynajem mieszkania. Kto skorzysta z nowego programu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2018 r. o 18:04 Powrót do artykułu
hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak to kto skorzysta...niedojdy życiowe i ćwierćinteligenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, robione pod ukrów, uzbeków, czeczeńców, hindusow i arabów. Zydopis będzie ich ściągać jeszcze więcej! Czy wiecie, że ukrowie pobierają 500+ i emerytury z Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że będą dopłacać. Ja akurat z tego nie skorzystam, bo sam wynajmuję mieszkanie swoim lokatorom, ale im będzie na pewno lżej. Teraz dokupiłem jeszcze jedno mieszkanie w miejscowości Rowy. Kupiłem apartament Lubicz i zamierzam go wykończyć oraz znowu wynajmować. To jest naprawde opłacalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...