Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrzebuję jakiś opinii o sklepie fototap.pl,

Utworzony przez Kasia63, 25 lipca 2019 r. o 09:35
Dzień dobry ;-) Potrzebuję jakiś opinii o sklepie fototap.pl, pomożecie? :) Mam na oku ten wzór do sypialni - fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-pastelowe-roze-ii.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że trochę za kolorowe jak do sypialni, ale to tylko moje zdanie. Ja wybrałabym coś stonowanego, wyciszającego np.  ***s://***decormint.com/pl/fototapety-flizelinowe/mglisty-krajobraz-jeziora-na-tle-gor-fo-132621527  albo  ***s://***decormint.com/pl/fototapety-flizelinowe/droga-poprzez-mglisty-brzozowy-gaj-fo-73770638  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekam na fototap.pl i ich produkty. Zawsze starannie pakują zamówienia żeby w transporcie nic się tapecie nie stało, a jednak jest to dość delikatny i wrażliwy produkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zdecydowałam się na decormint.com, i z czystym sumieniem moge polecić, materiał super, wydruk też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...