Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożyczka na ferie zimowe

Utworzony przez Maja37, 12 lutego 2014 r. o 20:58
Potrzebna mi pożyczka na ferie zimowe na wyjazd z dzieckiem w góry.  Czy taka oferta jaką mają na KUKUS jest ok jeśli chodzi o 2000 złotych? Co sądzicie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: radar.latwy.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym raczej nie brała pożyczek na ferie ;) lepiej sobie odpuścić i oszczędzić na wakacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że lepiej jest oszczędzać na takie wyjazdy. Pożyczka to ostateczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak odpuść sobie ten wyjazd dzieci wybaczą a odłóż na wakacje na solidny wyjazd i bez pożyczek i problemów z ratami i spłatami :) Niby 2000tys mało ale wiesz jak nie wiesz trafisz na jakiś hak i się nie wypłacisz. A po co to komu nie lepiej odłożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy wszyscy w domu przez cały rok siedziecie? Co to ma byc z tym polskim społeczeństwem? Panowie zamiast odbiegać kogoś od pomysłu wyjazdu gdziekolwiek powinnismy bardziej zachęcać by zwiedzać nasze Polskie ziemie.Tak najlepiej powiedzieć " nie jedź" "zostań w domu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyczkę na ferie można wziąć tutaj: 32 445 75 17 Nie sprawdzają BIK, nie patrzą na komornika, mają małe wymagania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo odpoczywać trzeba, ale czy koniecznie trzeba się siłować potem przez cały rok ze spłatą. Warto również policz ile rat i po ile będziemy je płacić. Wtedy wychodzi nam realny procent pożyczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...