Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeprowadzki

Utworzony przez Tomasz, 25 sierpnia 2011 r. o 22:20
Oferujemy państwu przeprowadzki Katowice Nasza firma realizuje wszelkie przeprowadzki w Katowicach zarówno osób prywatnych jak i firm i innych instytucji. Aby zrealizować Państwa przeprowadzki mamy do dyspozycji doświadczoną ekipę wykwalifikowanych tragarzy , nowe samochody oraz wszystkie materiały zabezpieczające które gwarantują Państwu pełne zabezpieczenie powierzonego nam mienia w trakcie całego procesu przeprowadzki ( od załadunku , poprzez transport, aż do rozładunku i ustawienia we wskazanym miejscu). Nasza firma posiada zawsze pełne ubezpieczenie Państwa mienia które obejmuje każdy etap przeprowadzki jaki i również działa w przypadku gdy zainteresowani państwo są tylko transportem swoich towarów. Oferujemy także profesjonalny montaż i demontaż mebli , gdyż często zdarza się że w celu zrealizowania przeprowadzki część mebli trzeba najpierw zdemontować. Wykonujemy przeprowadzki z wymienionych dzielnic do każdego miejsca w Polsce , jak i poza granice naszego kraju. Również jeśli chcą Państwo zrealizować przeprowadzkę z dowolnego miejsca w Polsce jak i zarówno niemal z całej Europy do Katowic - nasza firma poleca się do skorzystania z naszych usług przeprowadzkowych jak i transportowych. Skorzystanie z usług naszej firmy to gwarancja na to że cała przeprowadzka odbędzie się w sposób jak najkorzystniejszy dla klienta, punktualnie i fachowo. W każdej chwili możecie państwo sprawdzić na jakim etapie jest Państwa przeprowadzka, dzwoniąc do koordynatora przeprowadzki. Samochody którymi wykonywane są przeprowadzki spełniają najnowsze standardy , są to samochody nowe , wyposażone m.in. w klimatyzację (często zdarza się tak że klient chce jechać naszym samochodem aby być osobiście przy każdym etapie przeprowadzki ) oraz zawsze na samochodzie jest komplet materiałów zabezpieczających Państwa mienie przed uszkodzeniem ( pasy montażowe,folia stretch, folia bąbelkowa, koce , kartony itp. ) w czasie przeprowadzki. Świadczymy również usługi przeprowadzkowe w Katowicach rzeczy nietypowych i ponadnormatywnych takich jak np. pianina. Reasumując - jeśli szukacie Państwo kogoś kto zajmie się kompleksowo Waszą przeprowadzką , transportem, montażem mebli – zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Satysfakcja gwarantowana. Realizujemy przeprowadzki w dzielnicach Katowic takich jak: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Załęże, Os. Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec – Józefowiec, Ligota – Panewniki, Brynów – Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice – Burowiec, Janów – Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice – Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koszty jakie są ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kilkakrotnie korzystałam z usług firmy kubalak. Zawsze byłam zadowolona z ich pracy. Sprawnie, szybko i przede wszystkim nic się nigdy nie uszkodziło. Ekipa schludna, miła i z poczuciem humoru. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić. Jak by co to numer do nich: 502 560 211
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście o takiej firmie jak JAPA ? Działa od wielu lat i ma w swoim dorobku przeprowadzki naprawdę znanych marek w Polsce. Warto im zaufać. Poza tym oferują bardzo konkretną pomoc podczas 'przenoszenia się'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firmę przeprowadzkową- www.przeprowadzka.wroc.pl. ze względu na punktualność i solidność. Posiadają również magazyn w centrum miasta, można właściwie przechować tam wszystko za przestępną cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś zalezy na niskich kosztach to polecam szukanie przez https://clicktrans.pl/ tam wynalazłem firmę co mnie bez problemów zadnych przeprowadziła z Katowic z Kokocińca do Tychów bardzo sprawnie a naprawde tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie przeprowadzki Warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeprowadzałem się trzy lata temu z Białegostoku do Warszawy i przeprowadzka wyglądała tak jak się tego spodziewałem, czyli marnie. Była tania, ale była równie marnej jakości. Teraz niedawno robiłem przeprowadzkę z powrotem do Białegostoku, ale tym razem firma od przeprowadzki była z Warszawy - Eleganckie Przeprowadzki. Panowie bardzo sympatyczni, obiecałem im, że polecę ich w sieci, wiec szczerze polecam. Zwracam uwagę na usługę " Przeprowadzki Warszawa " osoby przeprowadzające się w Warszawie, lub osobom przeprowadzającym się kompleksowo do Warszawy firma daje darmowe kartony do przeprowadzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja polecam przeprowadzki Wrocław firmę Artwest Usługi transportowe. Fachowa ekipa młodych silnych chłopaków, którzy odpowiedzialnie podchodzą do powierzonego im zlecenia. Przeprowadzili mnie szybko sprawnie i na czas i oczywiście w przystępnej cenie co jest najważniejsze w dobie kryzysu. Świadczą usługi na cały kraj. Jeszcze raz z góry polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie najlepsza firma z tych, z których do tej pory korzystałam (a było tego trochę) to http://przeprowadzki.pl/ czyli dts. jestem samotna, więc obawiałam się tego ogromu pracy związanego z przeprowadzką, ale okazało się, że u nich mogę zamówić kompleksową usługę. nie musiałam kiwnąć palcem, a firma zrobiła wszystko za mnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście polecam, również firmę, która sprzedaje materiały do przeprowadzek takie jak taśmy spinające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O fajnie kiedyś takie namiary na pewno się przydadzą :) Ja znam jeszcze jedną firmę, zajmującą się przeprwadzkami i transportem na terenie kraju i zagranicą - http://www.adexim.com.pl/przeprowadzki-osob-prywatnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja własnie drugi raz przeprowadzałem się z Panem Jakubowskim z Japy. Bardzo fajna ekipa. Polecam!  :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć jakąś dobrą ekipę do przeprowadzek wiadomo żeby nie poobijali mebli, zreszta przewozi się swój dobytek powinno się zadbać o dobrą jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę korzystną ofertę ma firma ABI-TRANS. Szczegóły i kontakt znajdziesz na stronie przeprowadzki.biz.pl. Moim zdaniem największym plusem jest brak dodatkowych opłat i szybka realizacja zlecenia. Wszystko szybko i fachowo. W ofercie mają przeprowadzki firm Katowice, ale przewożą też domy i mieszkania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam firmę TML, ich strona to http://tania-przeprowadzka.pl . Szybcy, tani i porządni. Przeprowadzki Wrocław to ich specjalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepsza jest firma Przeprowadzki Rybnik . Firma skupia się głównie na południu Polski, ale realizuje również przeprowadzki międzymiastowe i międzynarodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mówimy o  przeprowadzkach Warszawa to z własnego doświadczenia mogę polecić firmę Pan Tobołek Realizuje przeprowadzki międzymiastowe i międzynarodowe i robią to naprawdę sprawnie. Korzystałam z ich usług dwukrotnie i jestem bardzo zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się dobrze zastanowić, w jaki sposób dzisiaj podejść do tego tematu. Osobiście mogę Wam polecić, byście zajrzeli do  ***s://szafagra-przeprowadzki.pl/  i sami się przekonali, w jaki sposób warto zorganizować tego typu kwestie. Myślę, że dzięki wyborowi takiej firmy przewozowej, będziecie w stanie bez problemu zorganizować bezpieczne przeprowadzki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...