Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raty kredytów hipotecznych w górę. Ogromna podwyżka

Utworzony przez ___K___, 21 listopada 2021 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Rozpoczyna się ponoszenie kosztów debilnej polityki PiSu. Szkoda, że to oni tę politykę prowadzili, a my, obywatele, ponosimy koszty. W ratach, w inflacji, w zdeprecjonowanej złotówce... Pieprzona dobra zmiana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech uczą się od oszczędnej krawcowej z Pcimia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już w kwietniu pisałem o ucieczce z oszczędnościami złotówkowymi w waluty obce! Za podzielenie się tą refleksją zostałem nazwany zdrajcą i ekonomicznym sabotażystą! Życie potwierdza ówczesne prognozy, ale wcale nie odczuwam satysfakcji. Nawet, jeśli mnie żadne odsetki-niespodzianki nie dotyczą w stopniu najmniejszym, to na horyzoncie zauważam ciemne chmury poważnych perturbacji finansów państwa! Rozdawnictwo zawsze odbija się czkawką nawet jeśli następuje to z opóźnieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpoczyna się ponoszenie kosztów debilnej polityki PiSu. Szkoda, że to oni tę politykę prowadzili, a my, obywatele, ponosimy koszty. W ratach, w inflacji, w zdeprecjonowanej złotówce... Pieprzona dobra zmiana!
  Jestem jednym z ostatnich, który miałby bronić rząd PiS, co nie oznacza, bym miał popadać w paranoję ich wszechmocy. Idę o zakład, że gdyby ktoś zbadał ilość mieszkań kupionych pod hurtowy  wynajem za kredyty hipoteczne, to zwolennicy i członkowie PO swoich „przeciwników” politycznych przykryliby czapkami. Czas pokazał, że brak decyzji politycznych ukrócających masowe wynajmy bez rejestracji działalności gospodarczej, czy wykupowania całych osiedli przez fundusze spekulacyjne uderzy szczególnie w orędowników  patodeweloperki  na poziomie lokalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpoczyna się ponoszenie kosztów debilnej polityki PiSu. Szkoda, że to oni tę politykę prowadzili, a my, obywatele, ponosimy koszty. W ratach, w inflacji, w zdeprecjonowanej złotówce... Pieprzona dobra zmiana!
  Jestem jednym z ostatnich, który miałby bronić rząd PiS, co nie oznacza, bym miał popadać w paranoję ich wszechmocy. Idę o zakład, że gdyby ktoś zbadał ilość mieszkań kupionych pod hurtowy     wynajem za kredyty hipoteczne, to zwolennicy i członkowie PO swoich „przeciwników” politycznych przykryliby czapkami. Czas pokazał, że brak decyzji politycznych ukrócających masowe wynajmy bez rejestracji działalności gospodarczej, czy wykupowania całych osiedli przez fundusze spekulacyjne uderzy szczególnie w orędowników     patodeweloperki     na poziomie lokalnym.
 Szanowny Panie. Podatek, a wiem to doskonale, od wynajmu mieszkań przez osoby prywatne, to całe 8%, a w formie działalności gospodarczej 12%. Nie znam nikogo, kto byłby gotów  ryzykować celem uniknięcia niezbyt uciążliwego zobowiązania wobec Fiskusa!  Przy 5-6 mieszkaniach zysk jest zupełnie przyzwoity! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpoczyna się ponoszenie kosztów debilnej polityki PiSu. Szkoda, że to oni tę politykę prowadzili, a my, obywatele, ponosimy koszty. W ratach, w inflacji, w zdeprecjonowanej złotówce... Pieprzona dobra zmiana!
 Jestem jednym z ostatnich, który miałby bronić rząd PiS, co nie oznacza, bym miał popadać w paranoję ich wszechmocy. Idę o zakład, że gdyby ktoś zbadał ilość mieszkań kupionych pod hurtowy     wynajem za kredyty hipoteczne, to zwolennicy i członkowie PO swoich „przeciwników” politycznych przykryliby czapkami. Czas pokazał, że brak decyzji politycznych ukrócających masowe wynajmy bez rejestracji działalności gospodarczej, czy wykupowania całych osiedli przez fundusze spekulacyjne uderzy szczególnie w orędowników     patodeweloperki     na poziomie lokalnym.
Szanowny Panie. Podatek, a wiem to doskonale, od wynajmu mieszkań przez osoby prywatne, to całe 8%, a w formie działalności gospodarczej 12%. Nie znam nikogo, kto byłby gotów  ryzykować celem uniknięcia niezbyt uciążliwego zobowiązania wobec Fiskusa!  Przy 5-6 mieszkaniach zysk jest zupełnie przyzwoity!
Proszę w swoich kalkulacjach uwzględnić tych wszystkich, których z mocy ustawy antykorupcyjnej podlegają ograniczeniom w prowadzeniu działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne. Niektórzy z tej grupy mieli lub mają tyle mieszkań w wynajmie, że sami nie mogą się doliczyć. Ci właśnie nie ponoszą żadnego ryzyka, bo nawet w przypadku posiadania takich kilkunastu mieszkań nie muszą prowadzić wspomnianej działalności gospodarczej, której prowadzenia nomen omen zabrania im rzeczona ustawa antykorupcyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...