Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

remont - parapety

Utworzony przez Konrad, 10 sierpnia 2010 r. o 15:28
Jaki materiał na parapet polecacie, a jakiego należy się wystrzegać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy, ile pieniędzy możesz przeznaczyć, jaka jest ilość, kształt itd. Ja osobiście zdecydowałabym się na naturalny kamień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parapet z kamienia wydaje mi się zbyt zimny...a co myślicie o drewnianych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drewniane parapety są bardzo efektowne, ale chyba zdecydowałbym się teraz na marmur i jemu pochodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałem, że najlepsza jest mączka marmurowa. Są bardzo trwałe, nie trzeba stosować parapetów zabezpieczających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mączka marmurowa? Nie wiedziałem, że stosuje sie taki materiał do produkcji parapetów...powiesz cos więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi mają parapety z mączki właśnie i naturalnych żywic - wyglądają genialnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to jest konglomerat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie, chociaż konglomeraty teraz są bardzo popularne, taka rewelacja na pierwszy rzut oka, a w praktyce trzeba taki parapet regularnie impregnować, bo inaczej zacznie się rozpadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mączka marmurowa i żywice naturalne...hmm no ale to pewnie sporo kosztuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...